HK Nitra
2:5 (1:3, 1:1, 0:1) Stav série: 2:3
HKM Zvolen
sk Úterý 05.04.2016, 17:00Tipsport Liga (SR) play-off • Semifinále

Skončilo sa dnešné stretnutie 5. zápasu semifinále Slovnaft play-off Tipsport ligy, HK Nitra v ňom nestačila na HKM Zvolen, prehrala 2:5 a na stredné Slovensko tak pocestuje za nepriaznivého stavu 2:3 v sérii hranej na 4 víťazstva.

S týmto konštatovaním a prianím pekného večera sa už s vami lúčim a ďakujem za pozornosť. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (19:44:56)

59:40 Radovan PULIŠ - 2:5

59:40
    Zvolen dal gól!
    Tak napokon ešte jeden gól do prázdnej bránky, teraz je už o víťazovi definitívne rozhodnuté. Strelou z obrannej tretiny sa presadil RADOVAN PULIŠ.

59:20
    Puk je síce v obrannej tretine Zvolena, pohybuje sa ale predovšetkým len pri zadnom mantineli, preto môžeme už takmer s istotou tvrdiť, že Zvolen dnes neprehrá.

58:54
    Valent je na striedačke, domáci sú na ľade s piatimi korčuliarmi, keďže do tejto chvíle hrali v oslabení.

58:30
    Napokon to chcel zmeniť Kutálek s Ordzovenským, po neprehľadnej situácii sa im ale nepodarilo gólovo presadiť.

58:00
    Bežia posledné 2 minúty riadnej hracej doby, Zvolen puk drží ďaleko od Baroša. Zdá sa, že hostia si už dvojgólový náskok postrážia.

57:18
    Bajtek (NIT) – 2 minúty – seknutie.
    57:18

57:18
    Riešili sa pravdepodobne situácie spred niekoľkých sekúnd, kedy sa hostia dvakrát nevyhli smole a napálili puk do žrde.

57:18
    Na trestnú lavicu si sadá Bajtek, hlavný arbiter ide telefonovať. Zaujímavé momenty v zábere riadnej hracej doby, priznám sa, že netuším, čo sa teraz deje.

57:18
    Po neprehľadnej situácii vrazil do Baroša Pupák, zdá sa ale, že to nebolo zavinené a vylučovať sa tak nebude. Oba celky si oddýchnu počas reklamnej prestávky.

57:03
    Bežia posledné 3 minúty riadnej hracej doby, už to bude mať Nitra len veľmi ťažké.

56:09
    Na opačnej strane dôležitý zákrok Baroša, ktorý puk neprepustil do siete. Hvila následne hrací predmet vytlačí do stredného pásma.

55:23
    Mezei bol na ľade, napriek tomu sa ale Bruno Mráz dostával do zaujímavej príležitosti, aj v tomto prípade zrejme Nitre pomohla konštrukcia brány. Domáci majú v závere kusisko šťastia.

55:00
    Puk je síce ďaleko od Michala Valenta, Zvolenu ale tento fakt rozhodne neprekáža. Hostia totiž vedú o dva góly a takýto náskok si budú chcieť postrážiť.