Boston – Detroit 5:2 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 1:4 (kon.) | Philadelphia – Toronto 3:4 (po pr.)
Washington – Pittsburgh 3:4 (po pr.) | New Jersey – Tampa 2:4 (kon.) | Carolina – Montreal 2:4 (kon.)
Ottawa – Florida 3:1 (kon.) | Nashville – Arizona 3:2 (po pr.) | Chicago – St. Louis 1:2 (po pr.)
Dallas – Colorado 4:2 (kon.) | Calgary – Vancouver 7:3 (kon.) | San Jose – Winnipeg 4:5 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 2:1 (kon.)
Chicago Blackhawks
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
St. Louis Blues
Pátek 08.04.2016, 02:30 • United Center, Chicago • NHL
    Druhý gól Vladimira Tarasenka stál opravdu za to!

A to už je ode mě vše. Přeji vám hezký pátek a užitý víkend. (05:31:27)

3. Jonathan Toews 1 (1+0)

Hosté zásluhou větší aktivity v nervy drásajícím prodloužení vítězí a horší jak druzí už v Západní konferenci nebudou! Třetí Chicago dnes porazili v prodlouží a mají už tak nedostižný odstup pěti bodů.

63:37 Vladimir TARASENKO - 1:2p

63:37
    St. Louis právě vstřelilo branku!

A je konec! Hosté se bleskově dostali do pásma a tam krásnou kombinací vyškolili všechny domácí hráče včetně Darlinga. Zakončující VLADIMIR TARASENKO už jen uklízel puk do odkryté klece. Asistence: Alex Pietrangelo, Paul Stastny.

63:15
    Steen s Berglundem teď dvakrát nebezpečně zakončovali na Darlinga, ten je ale zatím bezchybný!

62:45
    Steen propálil obranu, ale natrefil jen tělo Darlinga.

62:24
    V pásmu domácí, ke střele se ale zatím neodhodlávají.

61:56
    A gól to nebyl. Hraje se dál!

61:56
    Naopak hosté teď mohli rozhodnout. Nepřehlednou situaci ještě budou zkoumat rozhodčí u videa.

60:34
    A znovu Kane zahazuje obří šanci. Jel sám na Elliotta, ale střelou mezi betony neuspěl.

60:34
    A už mohlo být rozhodnuto. Kane ujížděl sám na gólmana, ale kličkou ho nepřelstil.

60:01

Třetí třetin je za námi a St. Louis po zásluze vyrovnali. Ve třetí třetině byli jasně lepším a aktivnějším týmem. O vyrrovnávací branku se postaral Vladimir TARASENKO

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Tomáš Brož

Branky a nahrávky: 33. Toews (Kane, Riemsdyk) – 59. Tarasenko (Shattenkirk, Steen), 64. Tarasenko (Pietrangelo, Stastny)

Chicago Blackhawks: Darling (Leighton) – Hjalmarsson, Van Riemsdyk, Seabrook (A), Svedberg, Rozsíval, Gustafsson – Pánik, Toews (C), Ladd, Kane (A), Teravainen, Panarin, Weise, Desjardins, Bickell, Fleischmann, Kruger, Mashinter. Trenér: Quenneville.
    St. Louis Blues: Elliot (Nilsson) – Pietrangelo (A), Eddmundson, Parayko,Shattenkirk, Bortuzzo, Gunnarsson – Tarasenko, Lehterra, Steen (A), Brouwer, Stastny, Paajarvi, Jaškin, Berglund, Schwartz, Reaves, Brodziak, Upshall. Trenér: Hitchcock.

Rozhodčí: Chris Rooney, Frederick L’Ecuyer – Greg Devorski, Trent Knorr