Boston – Detroit 5:2 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 1:4 (kon.) | Philadelphia – Toronto 3:4 (po pr.)
Washington – Pittsburgh 3:4 (po pr.) | New Jersey – Tampa 2:4 (kon.) | Carolina – Montreal 2:4 (kon.)
Ottawa – Florida 3:1 (kon.) | Nashville – Arizona 3:2 (po pr.) | Chicago – St. Louis 1:2 (po pr.)
Dallas – Colorado 4:2 (kon.) | Calgary – Vancouver 7:3 (kon.) | San Jose – Winnipeg 4:5 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 2:1 (kon.)
Nashville Predators
3:2 (0:1, 0:1, 2:0 - 1:0)
Arizona Coyotes
Pátek 08.04.2016, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL
    Roman Josi to udělal v prodloužení parádně!

S konstatováním, že dnešní utkání sledovalo 17 113 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů nashledanou. (04:47:55)

3. Shea Weber (NSH) 1+0

Aktéři dnešního utkání tedy za bouření ochozů odcházejí do kabin a Nashville se nakonec může radovat z vítězství. Už to vypadalo, že si dva body odveze Arizona, avšak 19 sekund před koncem třetí třetiny srovnal Forsberg a 20 sekund po začátku prodloužení rozhodl Roman Josi, jenž tak po krásné individuální akci dokončil skvělý obrat Predátorů. Trochu kruté pro Mikea Smithe, který Arizonu držel celý zápas a nakonec se svým týmem získal jen jeden bod.

60:20 Roman JOSI - 3:2p

60:20
    Nashville právě vstřelil branku!
    Tak tohle bylo opravdu hodně rychlé! ROMAN JOSI obdržel puk ve středním pásmu, nabral obrovskou rychlost díky které prosvištěl kolem svého strážce a záhy se tak zjevil přes Smithem. Švýcarský bek zachoval chladnou hlavu, rozhodil brankáře Arizony a zakončil za jeho tělo! Asistence: James Neal, Ryan Johansen

60:01

Pouhých 19 vteřin už Arizoně zbývalo k tomu, aby v Nashvillu mohla slavit vítězství. Nyní se ale po vyrovnávací brance Filipa Forsberga musí připravovat na prodloužení, které začne za pár desítek vteřin.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:41 Filip FORSBERG - 2:2

59:41
    Kouzlo Mikea Smithe zrušeno a je vyrovnáno! Po vyhraném buly si kotouč nechal Roman Josi, který nahodil puk přímo na bránu a skvěle postavený FILIP FORSBERG tečoval kotouč mimo dosah hostujícího brankáře. Asistence: Roman Josi, Ryan Johansen

59:25
    Vinou ofsajdu domácích se vhazovalo ve středním pásmu. Rinne se tak musel vrátit do brány, ale teď už zase spěchá zpátky na střídačku.

59:01
    Je tady závěrečný tlak Nashvillu! Dělovka od modré čáry v podání Josiho byla sražena vedle bránu. Arizona dostává puk do středního pásma.

58:55
    Oddechový čas pro domácí.

58:55
    Domácí přečkali jeden ofenzivní výpad soupeře, který netrefil prázdnou bránu a teď už sami zaměstnali brankáře hostujícího celku, který zastavil Ekholmovu ránu od modré.

58:06
    Pekka Rinne míří na střídačku a Nashville to tedy zkusí v šesti!

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 48. Weber (C.Smith, Forsberg), 60. Forsberg (Josi, Johansen), 61. Josi (Neal, Johansen) – 7. Vermette (Michálek, Ekman-Larsson), 30. Doan (Richardson, Ekman-Larsson)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber, Josi, Granberg, Ekholm, Ellis, Bitteto – Neal, Johansen, Jarnkrok – C.Smith, Riberiro, Forsberg – Arvidsson, Fisher, Wilsono – Bass, Gaustad, Sissons
    Arizona Coyotes: M.Smith (Langhamer) – Murphy, Ekman-Larsson, Michálek, Connauton, Grant, Dahlbeck – Duclair, Vermette, Tanguay – Sekáč, Dauphin, Rieder – Doan, Richardson, Domi – Chipchura, Gordon, Martinook

Rozhodčí: Jean Hebert, TJ Luxmore – Darren Gibbs, Jonny Murray

Diváci: 17.113