Buffalo – Columbus | 1:4 (kon.) | | | Boston – Ottawa | 1:6 (kon.) | | | NY Rangers – Detroit | 3:2 (kon.) |
Philadelphia – Pittsburgh | 3:1 (kon.) | | | Colorado – Anaheim | 3:5 (kon.) |
Rusko – Finsko | 4:2 (kon.) | | | Česko – Slovensko | 4:3 (po pr.) |
Česko – Francie | 6:0 (kon.) | | | Česko – Slovensko | 8:0 (kon.) |
Belgie – Island | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Srbsko – Nizozemsko | 2:3 (kon.) | | | Čína – Španělsko | 0:2 (kon.) |
CSKA Moskva – Magnitogorsk | 1:2 (kon.) |
Nový Zéland – Izrael | 6:3 (kon.) | | | KLDR – Bulharsko | 9:3 (kon.) |
Nitra – Zvolen | 4:0 (kon.) |
Norsko – Česko | 4:1 (kon.) | | | Německo – Švédsko | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Rusko – Itálie | 4:1 (kon.) |
Rögle BK – Davos | 6:4 (kon.) | | | Zürich – Okanagan | 4:3 (kon.) | | | Kloten – Sparta | 3:6 (kon.) |
Salzburg – Eisbären | 8:3 (kon.) | | | Mannheim – Rögle BK | 7:8 (0:1 po s.n.) | | | Třinec – Zürich | 4:1 (kon.) |
Davos – Kloten | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Okanagan – Salzburg | 2:13 (kon.) |
Ústí n/L – Jungadler Mannheim | 3:2 (kon.) | | | Sparta – Most | 8:3 (kon.) | | | Znojmo – Mělník | 4:3 (kon.) |
Slaný – Jungadler Mannheim | 4:2 (kon.) | | | Sparta – Mělník | 15:3 (kon.) | | | Chomutov – Ústí n/L | 3:1 (kon.) |
Most – Znojmo | 5:3 (kon.) | | | Jungadler Mannheim – Ústí n/L | 3:0 (kon.) | | | Slaný – Chomutov | 2:3 (1:1 po s.n.) |
Přerov – Spišská N. Ves | 1:1 (kon.) | | | Prostějov – Uh. Hradiště | 0:4 (kon.) | | | Přerov – Benátky n/J | 5:0 (kon.) |
Sharks Brno – Žďár n/S | 3:1 (kon.) | | | Poruba – Spišská N. Ves | 1:4 (kon.) | | | Prostějov – Žďár n/S | 3:4 (kon.) |
konec
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2
(2:0, 0:1, 1:1)
Jungadler Mannheim
31:57
|
Vyloučení v týmu Jungadler Mannheim (Hildebrand Maurice – 2 min., hákování).
|
|
31:29
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Angr Radek – 2 min., sekání).
|
Branky a nahrávky:
2. Ružička Jakub, 9. Kurty Jan (Ružička Jakub), 27. Angr Radek (Dobner Miroslav) – 23. Chris, 27. Wadowski Raik (Jager Silas)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Slovan Ústí nad Labem:
Matias Kokhanin, Tobias Kovář – Jan Samuel Polák, Miroslav Dobner, Radek Vyhlídal, Tobias Vait,Jan Česnohlídek, Vojtěch Huja, Pavel Šnajdr, Matyáš Čaloun, Lukáš Daňsa, Jan Filip, Jan Kurty, Jakub Růžička, Radek Angr, Vít Kubíček, Filip Mareš, Matyáš Kincl, Vojtěch Bebelák
Náhradníci:
Trenér:
Jungadler Mannheim: Seitz Michael, Barbner Marvin – Hildebrand Maurice, Renner Florian, Kirschenbauer Chris, Lemke Paul, Kail Yannick, Jäger Silas, Benz Fabiano, Menger Noah, Bickel Maxim, Biggins Nikolas, Frischkorn Constantin, Gense Andreas,Raab Til, Lieberwirth Alexander, Wadowski Raik, Kölsch Tjerk
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Jungadler Mannheim: Seitz Michael, Barbner Marvin – Hildebrand Maurice, Renner Florian, Kirschenbauer Chris, Lemke Paul, Kail Yannick, Jäger Silas, Benz Fabiano, Menger Noah, Bickel Maxim, Biggins Nikolas, Frischkorn Constantin, Gense Andreas,Raab Til, Lieberwirth Alexander, Wadowski Raik, Kölsch Tjerk
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci: