Přerov – Spišská N. Ves 1:1 (kon.) | Prostějov – Uh. Hradiště 0:4 (kon.) | Přerov – Benátky n/J 5:0 (kon.)
Sharks Brno – Žďár n/S 3:1 (kon.) | Poruba – Spišská N. Ves 1:4 (kon.) | Prostějov – Žďár n/S 3:4 (kon.)
HC ZUBR Přerov
5:0 (1:0, 4:0)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 09.04.2016, 11:45 • ZS Prostějov • International Tournament U16

Zápas je u konce a Přerov jednoznačně a po zásluze vítězí. Ve druhé půli předvedli Zubři čtyřbrankovou kanonádu, zato jejich gólman Matěj Rachůnek udržel čisté konto.
    Turnaj se koná pod patronací náměstka primátorky Statutárního města Prostějova, pana Mgr. Jiřího Pospíšila. (12:46:48)

39:06
    Dobša se vytasil s důrazným průnikem, který ale těsně před Šuhajkem ztroskotal. Vzápětí mířil Kopeček mimo.

38:17
    Kuzďas se probíjel k Rachůnkovi, byl ale zastaven hned trojící Přerovských.

37:14
    V brankovišti Benátek se srazili Šuhajek s jedním z obránců, oba jsou ale v pořádku.

37:00
    Benátky jsou kompletní.

36:23
    Puk doputoval až k Rachůnkovi, který rozehrává.

34:44
    Faul kolenem nyní předvedl Aleš Junek (BEN) a byl za to po zásluze „odměněn" – půjde si odsedět dvě minuty.

34:05
    Po páté inkasované brance Benátky sáhly k výměně gólmanů. Pánka nahradil Šuhajek.

31:10
    Přerov právě vstřelil branku!
    Vzápětí se Přerovští prosazují znova. DAVID DOBŠA ujel obráncům a krásným bekhendovým blafákem pokořil gólmana.
    Bez asistence.

30:17
    Plášek zpoza brany našel PATRIKA KLENIARA, kterému už stačilo pouze zvednout puk nad Pánkův beton. Kleinar dává svůj druhý gól v tomto zápase.
    Asistence: Karel Plášek.

29:09
    A nyní vidíme na ledě bitku! Krupa předvedl své zápasnické umění a rozdal si to s Thaisikem. Popral se i Kulvejt s Vohrabalem, byť už to byla spíše jen menší potyčka.

28:48
    Šíba si chtěl povodit Krupu, přerovský bek se však nedal.

26:59
    Šíba se zleva protáhl před branku, kde přihrál Doušovi. Jeho střelu ale Zubři zablokovali.

25:51
    Ondřej Škutina byl za pomoci ošetřovatelky odveden na střídačku.

25:51
    Na ledě se svíjí jeden z Benáteckých a je ošetřován.

24:27
    Nedáš-dostaneš. Přerov potřetí skóruje. PATRIK KLENIAR po přihrávce Dobši vykoupal Pánka a zasunul do odkryté brány.
    Asistence: David Dobša.

23:58
    Benátky si v oslabení vytvořily obrovskou šanci. Šíba odzbrojil Vohrabala, ale blafákem do bekhendu si na skvělého Rachůnka nepřišel!

22:12
    Matyáš Žáček (BEN) zaznamenal krosček a odporoučel se na dvě minuty na trestnou lavici.

20:40
    Zkraje druhé půle Přerov zvyšuje svůj náskok. Plášek nahrál DANIELU INDRÁKOVI, který sice Pánka napoprvé nepřekonal. Z dorážky lehounkým dloubáčkem se už ale nemýlil.

20:01

V první půli byl lepší tým Přerova a po zásluze vede. Zubry poslal o gól napřed povedenou individuální akcí v přesilovce Šimanský.

20:00

19:30
    Hra je přerušena kvůli Rachůnkově zásahu.

18:10
    Dominik Najč z Benátek se ocitl v postavení mimo hru.

16:14
    Navíc si Přerov znovu zahraje přesilovku. Magdaléna Erbenová (BEN) dostala dvě minuty za hákování.

15:22
    Klasickou přesilovku Zubři využili. DAVID ŠIMANSKÝ se protáhl před brankáře a bekhendem přesně vystřelil na vzdálenější tyč.

15:01
    Benátky se však osvobodily.

14:32
    Zubři z dvojnásobné přesilovky nic nevytěžili, stále ale mají klasickou početní výhodu.

13:57
    Kopeček to zkoušel lehkým nahozením od modré čáry. Netrefil sice „zařízení", ale pořádně protáhl Šuhajka. Benátecký gólman musel předvést ukázkový provaz.

13:26
    Přesilovka 5 na 3 pro Zubry. Jiří Vyskočil (BEN) dostal dvě minuty za podražení.

12:58
    Kleniar dorážel zblízka na brankovišti, leč nepřesně!

12:10
    Kombinace napříč pásmem Přerovu nevyšla, pokusy Mlčáka a Dobši skončili na hrudi Šuhajka.

11:27
    Adam Thaisik (BEN) byl vyloučen na dvě minuty za podražení.

11:15
    Rychlou akci Benátek zastavil ve středním pásmu Zábranský.

08:55
    Škutina se řítil na Rachůnka, ale dostal se až příliš blízko k němu a jeho konečná střela měla velmi chabé parametry. V tutové možnosti se však pak ocitl Ondřej Šíba, před nímž zívala prázdná klec. Šíba ovšem trefil jen pravou tyč, a to ještě z vnější strany!

07:59
    Kožený objel bránu, ale u levé tyče skulinku nenašel. Neuspěl ani Dobša, který pálil u opačné tyče. Šuhajek si připsal dobrý zákrok.

07:21
    Benátky se však zatím úspěšně brání.

06:31
    Adam Doležal (BEN) vyfasoval dvouminutový flastr za podražení.

05:37
    Viktor Kožený ujel s pukem po levé straně hřiště a z úhlu zkusil štěstí. Šuhajek v kleci Benátek se však nachytat nenechal.

05:22
    Ofsajd Benátek.

04:52
    Erika Švach obdržela puk u modrého půlkruhu, na Rachůnka si ale nepřišla.

04:27
    Kopečkova střela od modré byla zblokována.

03:00
    Před bránou se k puku přihnal Vohral, zblízka se o fous minul levou šibenici!

01:56
    Doležal se prosmýkl před Rachůnka, kterého v dobré pozici prověřil ranou švihem. Přerovský gólman zasáhl pravým betonem a puk vyrazil do rohu.

01:07
    Rachůnek v přerovské kleci raději přikryl puk.

00:34
    První přesilovka zápasu. Jan Mlčák (PRE) dostal dvě minuty za podražení.

00:01

HC ZUBR Přerov: Rachůnek (Postava) – Mlčák, Tureček, Kopeček, Svozil, Zeman, Raška, Zábranský, Vohrabal, Dobša, Indrák, Plášek "C", Barveníček, Šimanský, Mohapl, Hanák, Tarnoczy, Kleniar, Krupa, Petr, Fencl, Greč, Kožený.

HC Benátky nad Jizerou: Šuhajek (Pánek) – Douša, Šíba, Najč. Thaisik, Ludl, Doležal, Erbenová, Prel, Škutina, Žáček, Kulvejt, Kuleček, Švach, Kuzďas, Junek, Vyskočil, Donini.

Rozhodčí: Nazad, Řehulka.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:45.

Petr Komárek

Branky a nahrávky: 16. Šimanský, 21. Indrák (Plášek), 25. Kleniar (Dobša), 31. Kleniar (Plášek), 32. Dobša

HC Benátky nad Jizerou: Pánek (Šuhajek) – Douša, Šíba, Najč. Thaisik, Ludl, Doležal, Erbenová, Prel, Škutina, Žáček, Kulvejt, Kuleček, Švach, Kuzďas, Junek, Vyskočil, Donini.

Rozhodčí: Nazad, Řehulka