Plzeň – Brno | 2:1 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Sparta | 2:2 (kon.) |
Bournemouth – Liverpool | 1:2 (kon.) | | | Leicester – West Ham | 2:2 (kon.) | | | Arsenal – Crystal Palace | 1:1 (kon.) |
Celta Vigo – Real Betis | 1:1 (kon.) | | | Malaga – Ath. Bilbao | 0:1 (kon.) | | | Sevilla – La Coruňa | 1:1 (kon.) |
Rayo Vallecano – Villarreal | 2:1 (kon.) | | | Atlético – Granada | 3:0 (kon.) | | | Barcelona – Valencia | 1:2 (kon.) |
Dortmund – Hamburg | 3:0 (kon.) | | | Mohuč – Kolín nad Rýnem | 2:3 (kon.) |
Atalanta BC – AS Řím | 3:3 (kon.) | | | Udinese – Chievo | 0:0 (kon.) | | | Hellas Verona – Frosinone | 1:2 (kon.) |
Juventus – Palermo | 4:0 (kon.) | | | Fiorentina – Sassuolo | 3:1 (kon.) | | | Lazio – Empoli | 2:0 (kon.) |
Sampdoria – AC Milán | 0:1 (kon.) |
Nantes – Montpellier | 0:2 (kon.) | | | Rennes – Guingamp | 0:3 (kon.) | | | Monaco – Marseille | 2:1 (kon.) |
Dunajská Streda – Trenčín | 1:0 (kon.) | | | Senica – Slovan Bratislava | 1:3 (kon.) |
Slavia – Č. Budějovice | 2:1 (kon.) | | | Třinec – Teplice | 2:3 (kon.) | | | Jihlava – Znojmo | 2:1 (kon.) |
Ostrava – Bohemians 1905 | 4:2 (kon.) |
Žižkov – Písek | 1:1 (3:4 po pen.) | | | Táborsko akademie – Union 2013 | 0:0 (zruš.) | | | Převýšov – Dobrovice | 1:3 (kon.) |
Most – Štěchovice | 1:0 (kon.) | | | Brozany – Čáslav | 2:1 (kon.) | | | Kolín – Domažlice | 1:2 (kon.) |
Slovácko B – Vel. Meziříčí | 3:0 (kon.) | | | Zlínsko – Kroměříž | 0:1 (kon.) |
Slovan Bratislava U21 – FC Košice | 1:2 (kon.) | | | Žilina B – Bardejov | 0:1 (kon.) | | | Šaľa – Trnava B | 0:1 (kon.) |
Dunajská Lužná – B. Bystrica | 2:1 (kon.) | | | Lok. Košice – Sereď | 2:1 (kon.) |
Ajax – Utrecht | 2:2 (kon.) | | | Willem II – Den Haag | 0:2 (kon.) | | | Nijmegen – Cambuur | 2:1 (kon.) |
Excelsior – Heerenveen | 1:1 (kon.) |
Anderlecht – Club Brugge | 1:0 (kon.) | | | Mouscron – Standard | 2:0 (kon.) |
Belenenses – Coimbra | 1:1 (kon.) | | | União Madeira – FC Ferreira | 3:4 (kon.) | | | Marítimo – Guimarães | 3:0 (kon.) |
Porto – Nacional | 4:0 (kon.) |
Rapid – Austria | 1:0 (kon.) |
Ufa – Machačkala | 2:0 (kon.) | | | Dynamo – Samara | 0:1 (kon.) | | | Kubaň Krasnodar – Rostov | 0:1 (kon.) |
Podbeskidzie – Termalica | 0:1 (kon.) | | | Jagiellonia – Górnik Ł. | 2:0 (kon.) | | | Wisla Krakov – Zabrze | 3:1 (kon.) |
Rangers – Celtic | 2:2 (5:4 po pen.) |
Duchcov – SK Hrobce | 0:4 (kon.) |
konec
FK Třinec
2:3
(1:1)
FK Teplice
Ondřej Zoubek
Branky:
17. Zimka, 74. Zimka – 15. Dendis, 62. Martirosjan, 79. D. Richter
Rozhodčí: Zbyněk Proske – Valter Boček, Karel Mikeska
Diváci: 120
Karty: 15. Pilch (TRI) – 34. Softić (TEP)
Neproměněná penalta:
FK Třinec:
Adamuška – Stříž, Reintam, Lanc, Kalfas (77. Žyla) – Tomovič, P. Kučera (C) (81. Pustka), Samiec, Pilch (67. Lasota) – Zimka, Latocha. Trenér: Kamil Papuga.
Náhradníci: Bocek – Žyla, Pustka, Lasota, Foitzik.
Trenér:
FK Teplice: Plachý – Strada, Bílek, M. Richter, Hynek – Softić (75. L. Kučera), D. Richter (C), Pecháček, Dendis (46. Djordjević) – Šup (61. Hasil) – Martirosjan (86. Žitný). Trenér: Jakub Pekař.
Náhradníci: Švejda – Hasil, Djordjević, Žitný, L. Kučera.
Trenér:
Náhradníci: Bocek – Žyla, Pustka, Lasota, Foitzik.
Trenér:
FK Teplice: Plachý – Strada, Bílek, M. Richter, Hynek – Softić (75. L. Kučera), D. Richter (C), Pecháček, Dendis (46. Djordjević) – Šup (61. Hasil) – Martirosjan (86. Žitný). Trenér: Jakub Pekař.
Náhradníci: Švejda – Hasil, Djordjević, Žitný, L. Kučera.
Trenér:
Rozhodčí: Zbyněk Proske – Valter Boček, Karel Mikeska
Diváci: 120
Teplice si berou vedení zpět! Hosté se dostali k centru z levé strany. Stříže předskočil DANIEL RICHTER a lehkou tečí usměrnil míč za Adamušku – 2:3!