Finsko – Česko 2:3 (kon.) | Švédsko – Rusko 4:1 (kon.)
San Jose Sharks
3:2 (0:0, 2:0, 1:2) Stav série: 3:1
Los Angeles Kings
Čtvrtek 21.04.2016, 04:30 • SAP Center, San Jose • Play-off NHL • Čtvrtfinále Z. konference
    Hvězda zápasu - Brent Burns!

Děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů z play-off NHL se těším napočtenou! (07:34:35)
    Hokejisté San Jose Sharks si v sérii s LA zapsali třetí vítězný zářez na pažbu.

SAP Center dnes navštívilo 17562 diváků.

3. Luke Schenn (LAK) 1+1

Hokejisté San Jose Sharks to dokázali! V dramatickém závěru uhájili těsný náskok a v sérii vedou už 3:1 na zápasy! Byl to ale infakrtový zápas! Když ve 42. minutě využil přesilovku Patrick Marleau, který zvýšil už na 3:0, nikdo by asi nevsadil na LA Kings ani zlámanou grešli. Hosté se ovšem nevzdali a po dvou střelách Luka Schenna, tu první nakonec dle statistik tečoval Trevor Lewis, to bylo ve 47. minutě najednou jen o gól. Zbytek utkání se pak nesl ve znamení obrovské snahy hostů o vyrovnání, ale to už jim Žraloci nepovolili. Série se tak vrací do Los Angeles, kde budou Králové bojovat o holé přežití.

Střely na branku ve 3. třetině – 5:12, celkem – 29:28.

59:56
    Střelu Muzzina vyráží Martin Jones, puk je v rohu!

59:41
    Tak, pojďme na posledních 19 sekund!

59:41
    Hosté si berou oddechový čas.

59:41
    Marc-Edouard Vlasic obětavě zablokoval bombu Doughtyho a vyhodil puk na icing!

59:24
    Quick opět na střídačce, hosté v šesti!

59:01
    Poslední minuta, domácí vyhráli buly a dostávají puk až k brance soupeře!

58:57
    Králům je pískán ofsajd, Jonathan Quick se vrací na led.

58:27
    Branka LA je prázdná!

58:02
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:50
    Muzzin se musel vracet pro kotouč až ke své brance. Stíhal ho Hertl.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 23. Burns (Ward, Vlasic), 30. Pavelski (Thornton, Marleau), 42. Marleau (Couture, Burns) – 43. Lewis (Schenn, Versteeg), 47. Schenn (Kopitar, Gáborík)

San Jose Sharks: Jones (Reimer) – Braun, Vlasic, Burns, Martin, Polák, Dillon – Pavelski (C), Thornton (A), Hertl – Ward, Couture (A), Donskoi – Karlsson, Marleau, Nieto – Wingels, Tierney, Spaling. Trenér: Peter DeBoer
    Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – Doughty, McNabb, Schenn, Muzzin, McBain, Scuderi – Gáborík, Kopitar (A), King – Toffoli, Carter (A), Lucic – Brown (C), Lecavalier, Pearson – Versteeg, Lewis, Clifford. Trenér: Darryl Sutter

Rozhodčí: Lee, O'Rourke – Cormier, Miller

Diváci: 17562