Marítimo – Arouca 1:2 (kon.) | Nacional – Moreirense 0:1 (kon.) | Setúbal – Tondela 0:1 (kon.)
Guimarães – Estoril 1:1 (kon.) | Rio Ave – Benfica 0:1 (kon.)
CD Nacional
0:1 (0:1)
Moreirense FC
Neděle 24.04.2016, 17:00 • Estádio da Madeira, Funchal (kapacita: 8.589 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 31. kolo

Moreirense zaznamenává důležité vítězství, o kterém rozhodl již ve třetí minutě utkání Vitor Gomes. Hostující záložník měl další dvě slibné šance, jenže ani jednu z nich nevyužil, stejně jako na opačné straně domácí hráči Nacionalu, kteří doplatili na nepřesnou koncovku. Konečný výsledek. Nacional 0 Moreirense 1. (18:56:51)

90+3

90+2
    Žlutou kartu dostává Boateng (Moreirense FC).

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90
    Devadesát minut se téměř naplnilo a Nacional se během druhého poločasu dostal k pěti střelám, jenže ani jedna z nich nezamířila na bránu a brankář Stefanovic je bez práce.

87
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Vitor Gomes, přichází Filipe Gonçalves.

85
    Do konce utkání zbývá odehrát pět minut a vypadá to vypadá, že Moreirense zásluhou jedné přesné trefy z úvodu zápasu dokráčí za třemi důležitými body.

82
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Rafael Martins, přichází Boateng.

81
    Iuri Medeiros pohotově vypálil zpoza šestnáctky a jeho následná střela těsně minula Silvovu bránu!

80
    Domácí nejsou schopni vymyslet nějakou překvapivou finální přihrávku, kterou by zaskočili obranu Moreirense. Šance nepřichází ani po centru ze stran.

79
    Moreirense přepustilo iniciativu Nacionalu a v závěru utkání bude spoléhat na rychlé protiútoky, po jednom z nichž před šesti minutami málem podruhé v utkání udeřil Vitor Gomes.

78
    Držení míče:

Nacional 60% Moreirense 40%

73
    Moreirense málem přidalo pojišťující gól! Vitor Gomes se pokusil vstřelit svůj druhý gól v dnešním zápase, brankář Rui Silva ale jeho proti střele skvěle zasáhl a vyrazil ji na rohový kop!

70
    Nacionalu střídající hráči nikterak výrazně nepomohli a jejich hra začíná být jednotvárná. Domácí sice kontrolují míč, jenže směrem vpřed jsou naprosto neškodní.

69
    Moreirense během dosavadního průběhu utkání zaznamenalo pouze jednu střelu na bránu, jenže právě jeho jediná přesná střela určuje ráz dnešního utkání.