Marítimo – Arouca 1:2 (kon.) | Nacional – Moreirense 0:1 (kon.) | Setúbal – Tondela 0:1 (kon.)
Guimarães – Estoril 1:1 (kon.) | Rio Ave – Benfica 0:1 (kon.)
CS Marítimo
1:2 (0:2)
FC Arouca
Neděle 24.04.2016, 17:00 • Estádio dos Barreiros, Funchal (kapacita: 8.992 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 31. kolo

Arouca vítězí ve Funchalu 1:2 a připisuje si do tabulky důležité tři body, které ji udržely na pohárových příčkách. Hosté vykročili za výhrou hned v úvodu zápasu, když ve 12. minutě vedli po trefách Jubala a Davida Simãa z penalty už 0:2. Po přestávce domácí do obrany soupeře bušili, ale gólu se dočkali až v nastaveném čase, kdy se prosadil Dyego Sousa. (19:01:00)

90+5

90+5
    Přímý kop Lucase Limy skončil v náručí brankáře Salina. Rozhodčí Ferreira okamžitě poté ukončil zápas!

90+4
    Střídající Nuno Valente si došel na útočné polovině pro faul a získal tak pro Aroucu cenný čas!

90+4
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází David Simão, přichází Nuno Valente.

90+2
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    Aktivní DYEGO SOUSA se přeci jen dočkal! Na hranici šestnáctky se dostal k míči a přízemní střelou překonal Bracalliho – 1:2.

90+1
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty. Mateus se hnal na Salina, ale ten mu sebral míč!

90
    Costa ani Dyogo Sousa neprostřelili žlutý blok, který hosté ve své šestnáctce vytvořili!

89
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Walter González, přichází Maurides.

87
    Odražený míč po odvráceném rohu napálil mimo Diogo. Domácí mají velkou územní převahu, ale stále se nezmohli ani na korekci stavu.

85
    Dyego Sousa si zřejmě zapomněl střelecké kopačky! Před Bracallim si sice dobře zpracoval míč, ale pak ho zblízka napálil vysoko nad!

85
    Utkání se blíží ke svému konci a hosté jsou stále blíže důležitému vítězství.
    83. Dyogo Sousa v další šanci netrefil bránu.

83
    Další šance Dyega Sousy! Ten tentokrát předvedl mizerné zakončení a míč skončil hodně vedle vzdálenější tyče.
    82. Hlavička Dyoga Sousy skončila nad bránou.

82
    Ne, domácím není souzeno! Po rohovém kopu hlavičkoval těsně nad Dyego Sousa,

80
    Gevorg Ghazarjan zkusil štěstí z velké dálky. Ani on netrefil bránu.

79
    Z akrobatické pozice se snažil prosadit Donald Daring Djousse. Takovými polonůžkami poslal míč vedle tyče.

79
    Domácí ve druhé půli vyprodukovali spoustu centrů ze stran, ale nevypracovali si žádnou větší šanci. Obrana Arouky pracuje dobře.