Levante – Ath. Bilbao 2:2 (kon.) | Sevilla – Real Betis 2:0 (kon.) | Getafe – Valencia 2:2 (kon.)
Villarreal – Real Sociedad 0:0 (kon.)
Getafe CF
2:2 (0:0)
Valencia CF
Neděle 24.04.2016, 18:15Španělská LaLiga • 35. kolo

Druhý poločas byl diametrálně odlišný od svého předchůdce. Padly hned čtyři góly! Hosté se dostali do vedení ve 46. minutě, jenže během následných deseti minut Getafe zaslouženě obrátilo vývoj zápasu ve svůj prospěch. Ovšem o remíze rozhodl v 84. minutě Paco. (20:04:22)

90+3

90+3
    Hosté se v závěrečných vteřinách zdržují na útočné polovině. Moc času nicméně už nemají.

90+1
    Nastavují se tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Velmi jedovatá rána z nohy Gomese! Míč mířil do brány, ale Guaita se natáhl ke straně a s vypětím všech sil balón vyrazil.

88
    Těch standardních situací má Getafe v závěru zápasu opravdu hodně. Jenže nepřesnost sráží jejich šance na nějaký další branku.

87
    Žlutou kartu dostává Damián Suárez (Getafe CF).

87
    Šance mohla přijít opěz rohu, nicméně Sarabia našel jen náruč pozorného Alvese.

86
    Diváci se rozhodně nemohou nudit. Čtyři góly ve druhé části a rozhodně ještě není konce. Getafe se snaží strhnout vedení zpět na svou stranu.
    85. Paco ALCÁCER - 2:2

85
    Valencia právě vstřelila branku!
    A opět máme vyrovánp. PACO ALCÁCER obdržel skvělou přihrávku od Negreda, který ho našel dloubáčkem. Alcácer na nic nečekal a projektilem z voleje srovnává stav.

83
    Hosté si museli dávat pozor na roh z pravé stray. Sarabia svým pasem orazítkoval vnější tyč.

82
    I v závěrečné desetiminutovce působí Getade dobrým dojmem. Valencia nemůže na soupeře najít recept.

81
    Už už to vypadalo, že se Víctor dostane až do malého vápna. V poslední chvíli se mu do cesty postavili dva obránci a nic z toho nebylo.

80
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Pedro León, přichází Víctor.

78
    Další útočný faul Valencia. Siqueira nedovoleným způsobem odstavil od míče Lacena.

77
    A domácí to dělají dobře. Jsou aktivní, napadají, a tak to má soupeř s jejich hrou velmi těžké.

76
    Lacen byl sražen k zemi na útočné polovině. Rozhodčí pískl na píšťalku a Getafe bude rozehrávat.

75
    Nutno dodat, že s blížícím se závěrem má Gefate, alespoň prozatím zápas zcela pod kontrolou.

Martin Doležal

Branky: 61. Medrán, 68. Šćepović – 49. Parejo, 85. Alcácer (Negredo)

Karty:   27. Sarabia (GET), 38. Moisés Gómez (GET), 69. Lacen (GET), 87. Damián Suárez (GET) – 38. A. Gomes (VAL)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:12.
    Getafe CF: Guaita – Damián Suárez, Vigaray, Vergini, Muñoz – Lacen, Medrán – León (C) (80. Víctor), Sarabia, Moisés Gómez – Á. Vázquez (66. Šćepović).
    Náhradníci: Megyeri – Carrillo, Yoda, B. Mensah, Šćepović, Víctor, Wanderson.

Valencia CF: Diego Alves – Barragán (46. Cancelo), Mustafi, Abdennour, Siqueira – Parejo – Rodrigo (73. Negredo), E. Pérez (46. Mina), Fuego, A. Gomes – Alcácer (C).
    Náhradníci: Ryan – Cancelo, Mina, Danilo, Santos, Vezo, Negredo.