Teplice – Jablonec 2:0 (kon.) | Plzeň – Sparta 0:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Jihlava 0:1 (kon.)
Liberec – Mladá Boleslav 0:5 (kon.) | Dukla Praha – Třinec 2:0 (kon.)
FK Dukla Praha
2:0 (1:0)
FK Třinec
Neděle 24.04.2016, 14:00 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • Juniorská liga • 29. kolo

90

Druhý poločas nám moc šancí nenabídl. Zato jsme viděli červenou kartu třineckého Kalfase a Dukla početní výhodu využila. Úspěšným střelcem byl střídající Slávik a stanovil tak konečné skóre na 2:0. Přejeme vám pěkný zbytek dne a budeme se těšit u dalšího zápasu. (15:48:01)

88
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Vokoun, přichází Mica.

87
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Bezdička, přichází Petrák.

85
    Pustka po centru zleva střílí mimo tři tyče.

83
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Martynek, přichází Lanc.

82
    Dukla právě vstřelila branku!

Krásnou přihrávku do běhu teď dostal SLÁVIK a navyšuje vedení Dukly na 2:0!

81
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Beneš, přichází Sedláček.

79
    Žlutou kartu dostává Beneš (FK Dukla Praha).

79
    Třinec se teď snažil zahrozit i v 10 lidech. Jeho nápor ukončila střela Samiece mimo.

76
    Domácí se hned snaží početní výhodu využít. Akci ale zbrzdil útočný faul.

74
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Kalfas (FK Fotbal Třinec).

73
    Benešovi chyběl krok ke Slávikově pasu. Bude se kopat od branky.

70
    Obrana domácích teď několikrát zablokovala střely třineckých hráčů. Hosté jsou v posledních minutách aktivnějším celkem.

68
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Vachoušek, přichází Slávik.

66
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Melecký, přichází Pustka.
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Žyla, přichází Samiec.

63
    Míč si v pokutovém území našel Latocha a vystřelil těsně mimo.

60
    Pěkné střele Meleckého chybělo pár centimetrů.

59
    Žlutou kartu dostává Bohánek (FK Dukla Praha).

58
    Vachoušek se prodral do koncovky a vybojoval roh. S tím si obrana Dukly poradila.

havirm

Branky: 19. Bezdička, 82. Slávik

Karty:   53. Schindler (DUK), 59. Bohánek (DUK), 79. Beneš (DUK) – 48. Kalfas (TRI)   74. Kalfas (TRI)

FK Dukla Praha: Vávra – Cvrček, Slicho, Bohánek, Bezdička, Schindler, Beneš, Vachoušek, Farkaš (C), Vokoun, Troníček
    Náhradníci: Petrák, Mica, Slávik, Sedláček, Řepa

FK Třinec: Rohel – Velner, Žyla, Kalfas, Kučera (C), Reintam, Zimka, Lachota, Martynek, Melecký, Tomovič
    Náhradníci: Lanc, Pustka, Samiec, Stříž, Orawski

Rozhodčí: Szikszay – Langmajer, Navrátilová