Štěchovice – Převýšov 3:3 (4:5 po pen.) | Čáslav – Táborsko akademie 1:2 (kon.) | Benátky n/J – Tachov 2:0 (kon.)
Benešov – Králův Dvůr 3:1 (kon.) | Zápy – Vltavín 2:1 (kon.)
SK Zápy
2:1 (0:0)
Loko Vltavín
Neděle 24.04.2016, 17:00Česká fotbalová liga • 26. kolo

Ze středočeských Záp je to ode mne dnes vše. Hezký zbytek nedělního večera! (18:58:24)

Je dobojováno! Ve druhém poločase padly celkem tři branky. Hosté se v 60.minutě dostali zaslouženě do vedení po laxnímu výkonu domácích hráčů, nicméně již o minutu později se domácím podařilo díky zaváhání Štorce vyrovnat a následně v 67.minutě z rohového kopu kompletně otočit vývoj utkání. Ve zbylých minutách si již hráči Záp dokázali vedení ohlídat, a tak si mohou zaslouženě vychutnávat pozápasovou děkovačku.

90+1

90
    Hlavní rozhodčí Teuber bude nastavovat 1 minutu navrch řádné hrací doby.

90
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Kalivoda, přichází Lukashov.

89
    Za zdržování dostává žlutou kartu zápský brankář Radim Straka.

87
    Žlutou kartu dostává Šípek (Loko Vltavín).

86
    Hosté si z rychlého brejku nedokázali vytvořit žádnou příležitost pro zakončení, navíc se proviňuje útočným faulem Uvíra.

84
    Akce Pražanů je po centru do vápna prakticky ihned přerušena, na vině je útočný faul, který schytal Kovařík.

83
    Na druhé straně uvidíme rohový kop v podání Vltavínu.

82
    Zápští mohli přidat třetí branku po hlavičce Jíry, balón již skončil v síti, ale pomezní sudí mává ofsajd.

80
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Janda, přichází Mařík.

78
    Štorc vyběhl z brány podél postranní čáry, kde se pokusil zachytit dlouhý nákop, avšak zaváhal a domácí jen se štěstím nepřidali pojišťovací branku.

77
    Pavlík přízemní přihrávkou na hranici velkého vápna nabil Kalivodovi na střelu, ale ten z první netrefil mezi tři tyče.

75
    Po faulu na Pávka si domácí znovu vyzkouší rozehrávku volného kopu, ovšem tentokrát již z podstatně lepší pozice.