Moreirense – Marítimo 2:1 (kon.) | Benfica – Nacional 4:1 (kon.) | Braga – Sporting 0:4 (kon.)
Moreirense FC
2:1 (1:0)
CS Marítimo
Neděle 15.05.2016, 16:00 • Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas • Portugalská Primeira Liga • 34. kolo

Moreirense nakonec poráží Marítimo 2:1 a přeskakuje ho v tabulce Primeira Ligy. Domácí tedy končí tuto ligovou sezonu na 12. místě, zatímco tým z Madeiry je odsunut na konečnou třináctou příčku. (17:53:12)

90+3

90+2
    Hosté se ještě snaží zaútočit a vytvořit si příležitost k vyrovnání.

90+1
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je střídající BABA, který v nastaveném čase snižuje na 2:1.

90
    Nastavují se tři minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Palinha (Moreirense FC).

83
    Následoval rohový kop, který rozehrával Ghazaryan, ale obrana Moreirense byla úspěšná.

82
    Boatengova tvrdá rána byla zblokována obranou domácích.

81
    Po rohovém kopu hostů se do zakončení dostal Baba, ale Braga nemusel zasahovat.

77
    Domácí jsou při chuti a momentálně mají více ze hry, střela Schonse však minula Haghighiho bránu.

76
    Žlutou kartu dostává Romario (CS Marítimo).

73
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Andrade, přichází Palinho.

Zápas sleduje přímo na stadionu pouhých 922 diváků.

69
    Boatengova střela míjí hostující bránu.

67
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Martins, přichází Ohemeng.

66
    Nově nastoupivší Abreu se dostal ke střele, ta však míjí domácí bránu.

64
    Hostující Baba byl nachytán v ofsajdu, takže rozehrávat bude Moreirense.

64
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Fati, přichází Boateng.

62
    Domácí Fati je zraněn, hra je přerušena a zdá se, že Moreirense bude muset střídat.

60
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Soares, přichází Abreu.

59
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Nepomuceno, přichází Ghazaryan.

59
    Hra se po rohu rychle přesunula na druhou stranu, kde nepřesně střílel Schons.

58
    Bessa chtěl ohrozit domácí bránu, ale obrana jeho ránu zblokovala na roh.

57
    Moreirense právě vstřelilo branku!
    Domácí se dostávají do dvougólového vedení, do něhož je svou druhou brankou v zápase posílá RAFAEL MARTINS! Asistence: Enca Fati.

55
    Domácí Espinho se dostal do zakončení, ale jeho střela nemířila mezi tři tyče.

53
    Domácí po rohu neohrozili bránu Marítima a hosté jsou nyní u balónu.

52
    Moreirense bude zahrávat rohový kop.

51
    Žlutou kartu dostává Aln Schons (Moreirense FC).

46
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Sousa, přichází Baba.

46

První poločas je za námi. Moreirense vede zásluhou Martinsova gólu z 20. minuty a do šaten může odcházet v lepší náladě než hosté. Druhý poločas začne přibližně v 17:03.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45
    V prvním poločase se nastavuje jedna minuta.

44
    Útok domácího týmu zastavil odpískaný ofsajd. První poločas se chýlí ke svému konci.

42
    Žlutou kartu dostává Filipe Goncalves (Moreirense FC).

41
    Djousse míjí bránu, ale hosté poté zachytili rozehrávku domácích a opět útočí.

37
    Braga měl v domácí bráně opět práci, když tentokrát likvidoval střelu Bessy.

34
    Na druhé straně se snažil zahrozit Martins, ale na svůj druhý gól si bude muset počkat, protože jeho střelu zblokovala obrana Marítima.

33
    Hosté jsou nyní aktivní! Střela Djousseho už na bránu mířila a Braga musel zasahovat.

31
    Další střelu Marítima měl na svědomí Nepomuceno, ale ani on bránu netrefil.

29
    Po rohovém kopu hostů se do zakončení dostal Plessis, ale střela míjí Bragovu bránu.

28
    Střela hostujícího Sousy byla sražena obráncem na rohový kop.

26
    Míč se teď rychle pohybuje z jedné strany hřiště na druhou, ale šance z toho momentálně nepramení.

23
    Roh rozehrál Bessa, jehož centr nenaděl domácí obraně žádné velké starosti.

22
    Hosté budou mít k dispozici rohový kop.

20
    Tentokrát už se RAFAEL MARTINS raduje! Domácí útočník se prosazuje po přihrávce od Espinha a Moreirense vede 1:0.

18
    Na druhé straně zakončoval domácí Martins, ale jeho rána minula bránu Marítima.

17
    Hostující Djousse byl v útoku zastaven odpískaným ofsajdem.

15
    Hraje se hlavně ve středu hřiště a oba brankáři jsou zatím v podstatě bez práce.

11
    Oliveira se vrací do hry a v útoku je momentálně hostující tým.

9
    Z rohového kopu nic nebylo. Následně se zranil domácí Oliveira, kvůli jehož ošetřování je momentálně hra pozastavena.

7
    Domácí budou mít k dispozici rohový kop.

6
    Hra se přesunula do středu hřiště a ani jedno z mužstev se teď nedostává blízko k bráně.

4
    Hostující Sousa se snažil zakončit, ale jeho střelu zblokoval jeden z obránců.

3
    Hosté jsou v úvodních minutách častěji u balónu a momentálně rozehrávají volný kop z poloviny hřiště.

1

Moreirense FC: Braga – Coronas, Oliveira, Sousa, Evaldo – Goncalves, Andrade, Espinho, Schons – Fati, Martins.
    Náhradníci: Stefanović, Boateng, Gominah, Micael, Ohemeng, Palhinha, Sousa.

CS Marítimo: Haghighi – Briguel, Toure, Romario, China – Plessis, Soares, Nepomuceno, Bessa – Djousse, Sousa.
    Náhradníci: Salin, Abreu, Pana, Baba, Ghazaryan, Lynneeker.

Rozhodčí: Cosme Cunha Machado – Alfredo Augusto Braga, Bruno Trindade.

V posledním kole portugalské Primeira Ligy nás čeká zápas domácího Moreirense FC s CS Marítimo. Hosté z Madeiry jsou momentálně o dva body před domácími, kteří mohou v případě vítězství Marítimo přeskočit, takže se jedná o přímý souboj o 12. místo v tabulce. Kdo si tuto pozici nakonec zajistí?

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?