Hr. Králové – Liberec 4:3 (kon.) | Liberec – Podbrezová 2:2 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 2:1 (kon.)
Dukla Praha – Varnsdorf 7:0 (kon.) | Opava – ČAFH 2:2 (kon.) | Plzeň – Vlašim 5:3 (kon.)
Jihlava – Pardubice 1:1 (kon.) | Příbram – Ústí n. L. 3:4 (kon.) | Znojmo – Slovácko 1:4 (kon.)
Zlaté Moravce – Pohronie 3:2 (kon.) | Ružomberok – Ostrava 3:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Trenčín 2:1 (kon.)

86
    Hosté se hnali do rychlého protiútoku, ovšem čestného úspěchu se ani nyní nedočkali.
    84. Martin VLČEK - 7:0

84
    Dukla právě vstřelila branku!
    Sedmý gól zápasu ze strany domácích je zde. Přečíslení zakončil úspěšně MARTIN VLČEK.

82
    Po něm sice domácí zakončili, ale z ofsajdové pozice.

81
    Další akce Dukly už končí větších úspěchem, je z toho rohový kop.

79
    Útočný faul zastavil akci domácího celku.

76
    Po něm opět zakončoval Mareš, tentokrát ale neúspěšně.

75
    Roh pro domácí.

73
    Následuje přestávka na osvěžení...

71
    Hosté se dostali až k vápnu, tam ale o míč přišli ještě dříve, než něco vymysleli.

69
    Dukla nepolevuje, nyní nastřelila tyčku! Domácí zůstávají na míči.
    66. Jakub MAREŠ - 6:0

66
    Znovu se prosazuje JAKUB MAREŠ, tentokrát poslal míč do sítě hlavou.

64
    Po něm hlavičkoval nepřesně Manzia.

63
    Roh pro Duklu.
    61. Jakub MAREŠ - 5:0

Jakub Kudláč

Branky: 27. Manzia, 30. Čajič, 32. Beauguel, 55. Albiach, 61. Mareš, 66. Mareš, 84. Vlček

FK Dukla Praha: I. poločas: Hroššo – Juroška, Šimunek, Bezpalec, Preisler – Považanec, Čajič, Tetour Dan. – Manzia, Beauguel, Koreš

II. poločas: Hroššo – Miloševič, Štetina, Smejkal, Jurendič – Kovaľ, Borek, Néstor – Vopat, Mareš, Manzia