Hr. Králové – Liberec 4:3 (kon.) | Liberec – Podbrezová 2:2 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 2:1 (kon.)
Dukla Praha – Varnsdorf 7:0 (kon.) | Opava – ČAFH 2:2 (kon.) | Plzeň – Vlašim 5:3 (kon.)
Jihlava – Pardubice 1:1 (kon.) | Příbram – Ústí n. L. 3:4 (kon.) | Znojmo – Slovácko 1:4 (kon.)
Zlaté Moravce – Pohronie 3:2 (kon.) | Ružomberok – Ostrava 3:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Trenčín 2:1 (kon.)
Ried – Žilina 2:1 (kon.)
FK Mladá Boleslav
2:1 (2:0)
AS Trenčín
Středa 29.06.2016, 17:30 • Čelákovice • Přípravný zápas

Máme za sebou přátelské utkání mezi Mladou Boleslaví a Trenčínem, když si vítěz českého poháru poradil se slovenským mistrem. První poločas jednoznačně patřil českému družstvu, nicméně v druhé půli se otěží pevně chopili hráči Trenčína, leč vytěžili z tlaku pouze jedinou branku, o kterou se postaral hned v úvodu poločasu Samuel Kalu. K vidění byla celá řada šancí i několik tvrdších zákroků. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (19:15:56)

90+1

90
    Rychlý protiútok Mladé Boleslavi brankou nekončí. Místo přihrávky na zcela volného Baroše přišla značně nepřesná střela.

89
    Trenčín se ještě snaží o vyrovnání a hra se tedy přesunula na obrannou polovinu středočeského družstva.

88
    Po centru z pravé strany musel zasahovat slovenský brankář, který balón vyrazil před sebe, kde se naštěstí pro něj nacházeli spoluhráči.

87
    Centr před branku si naprosto zbytečně mladoboleslavský fotbalista zpracovával, čímž se připravil o možnost zakončit.

86
    Trenčín se na útočné polovině provinil proti pravidlům kopané, takže u míče bude Mladá Boleslav.

85
    Fleišmanovi se klička nepovedla a soupeř jí přečetl. Míč se však k bývalému hráči Liberce vrátil.

84
    Na pozoru musela být i obrana středočeského klubu, které se podařilo zblokovat střelecký pokus a pro míč si následně došel gólman.

83
    Zahraje si také Diks, který na závěr nahrazuje Lawrence.

83
    Mladá Boleslav nyní zakončovala a diváci již téměř oslavovali branku, ale podle rozhodčího míč nepřekročil brankovou čáru, takže stav zůstává stejný.

83
    Po rohovém kopu však bylo k vidění pouze nepřipravené zakončení, jež skončilo v zámezí.

82
    Boleslavští se po ojedinělé útočné akci dostali do zakončení, které bylo zblokováno na rohový kop.

81
    Kombinace Trenčína začíná až u vlastního brankáře, který si vyměnil několik přihrávek s obránci.

80
    Pokus o centr či zakončení z levé strany se Trenčínu nepodařil a balón skončil jen u nohy bránícího fotbalisty soupeře.

79
    Ze hry odstupuje Janga a nahrazuje ho Bala.

79
    Hra v posledních minutách ztratila tempo a ani Trenčín již tolik netlačí, i když neustále kombinuje s míčem na kopačkách.

78
    Ve středu pole se do vzduchu se nejvýše vyšrouboval hráč Mladé Boleslavi, ale balón nasměroval pouze na hráče Trenčína.

77
    Dlouhý centr Mladé Boleslavi doletěl pouze do míst, kde stál gólman Trenčín a nikdo jiný v jeho okolí.

Pavel Černý

Branky: 13. Mabrahu, 37. Mabrahu – 47. Kalu

Karty:   38. Bero (TRE)

FK Mladá Boleslav: I. poločas – Šeda – Kysela, Kúdela, Polom, Keresteš – Valenta, Rada – Vukadinovič, Magera (C), Fabián – Mabrahu
    II. poločas – Diviš – Pauschek, Hůlka, Čmovš, Fleišman – Takács, Houska – Kajumov (63. Přikryl), Baroš, Kalabiška – Chramosta

AS Trenčín: Šemrinec – Šulek, Skovajsa, Lawrence (83. Diks), Kleščík (C) – Rabiu (67. Jančo), Holúbek – Bero – Van Kessel, Janga (79. Bala), Kalu (67. Pedro)
    Náhradníci: Vozár, Bala, Diks, Udeh, Pedro, Rolinec, Jančo, Prekop

Rozhodčí: Berka – Pospíšil, Halek