Hr. Králové – Liberec 4:3 (kon.) | Liberec – Podbrezová 2:2 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 2:1 (kon.)
Dukla Praha – Varnsdorf 7:0 (kon.) | Opava – ČAFH 2:2 (kon.) | Plzeň – Vlašim 5:3 (kon.)
Jihlava – Pardubice 1:1 (kon.) | Příbram – Ústí n. L. 3:4 (kon.) | Znojmo – Slovácko 1:4 (kon.)
Zlaté Moravce – Pohronie 3:2 (kon.) | Ružomberok – Ostrava 3:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Trenčín 2:1 (kon.)
Ried – Žilina 2:1 (kon.)
MFK Ružomberok
3:0 (1:0)
FC Baník Ostrava
Středa 29.06.2016, 17:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • Přípravný zápas

Děkuji za pozornost a těším se při dalších přenosech. (19:13:47)

Skóre dnešního přípravného zápasu otevřel ve 32. minutě Peter Gal Andrezly. Ve druhé půli kopali Liptáci penaltu, kterou v 54. minutě proměnil Tomáš Ďubek. V 75. minutě uzavřel skóre Miloš Lačný a Ružomberok tak porazil Baník Ostrava 3:0.

90+1

75
    Ružomberok právě vstřelil branku!
    Z rychlého protiútoku skóruje MILOŠ LAČNÝ a Ružomberok vede již o tři góly!

54
    Byla nařízena penalta pro Liptáky a ti ji proměňují! Do vedení 2:0 je poslal TOMÁŠ ĎUBEK!

49
    Ale Ružomberok se v klidu ubránil.

49
    Baník získal přímý kop.

48
    Nyní si Liptáci počínali v útoku nedovoleně.

47
    Hosté přerušili útok domácích odkopem do zámezí. Ružomberok vhazuje.

46

Po prvním poločase vede Ružomberok nad Baníkem Ostrava 1:0.

45

45
    Po útoku domácích skončil míč za brankou. Odkop Bajzy.

43
    Hosté se dostali ke střele a Matúš Macík si připisuje úspěšný zákrok.

43
    Baník vybojoval přímý kop.

42
    Domácí po vhazování znovu zaútočili, ale vše končí odkopem ostravského brankáře.

42
    Stejně dopadá i další útok slovenského celku.

41
    Útok Ružomberoku, ale hosté odkopávají míč mimo hřiště. Liptáci budou vhazovat.

40
    Krátce po této standartce kopali hosté roh, ale domácí se ubránili.

Libor Štěpán

Branky: 32. Andrezly, 54. Ďubek (pen.), 75. Lačný

MFK Ružomberok: Macík – P. Maslo, Menich, D. Kružliak, Kupec (89. Čurma) – Faško (70. Ferenčík), Nagy, Ďubek (85. J. Kudlička) – Gal Andrezly (80. M. Lovás), Lačný (88. Zsigmund), A. Lovás (77. Gerec)
    Náhradníci: Kohár – Ferenčík, Vavrík, Gerec, J. Kudlička, Čurma, M. Lovás, Zsigmund

FC Baník Ostrava: první poločas: Bajza – Celba, Honiš, Dobrotka, Jakovlev – Malý, Ožvolda, Hlinka – Mondek, Rolinc, Holzer
    druhý poločas: Bajza – Lupták, Hlinka, Mešaninov, Jakovlev – Mondek, Matěj, Ožvolda, Helešic – Szotkowski, Konnsimbal