Hr. Králové – Liberec 4:3 (kon.) | Liberec – Podbrezová 2:2 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 2:1 (kon.)
Dukla Praha – Varnsdorf 7:0 (kon.) | Opava – ČAFH 2:2 (kon.) | Plzeň – Vlašim 5:3 (kon.)
Jihlava – Pardubice 1:1 (kon.) | Příbram – Ústí n. L. 3:4 (kon.) | Znojmo – Slovácko 1:4 (kon.)
Zlaté Moravce – Pohronie 3:2 (kon.) | Ružomberok – Ostrava 3:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Trenčín 2:1 (kon.)
Ried – Žilina 2:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:1 (0:0)
FK Pardubice
Středa 29.06.2016, 17:00Přípravný zápas

S tímto tvrzením se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (18:45:02)

Je to skutečně tak. V předposlední minutě přišly Pardubice o výhru. Zápas nabídl dvě branky na každé straně. Přátelské utkání, ve kterém byla favoritem Jihlava, končí remízou 1:1.

90+1

90
    Doslova za minutu dvanáct skórují také Jihlavští. V poslední minutě se dočkali domácí fotbalisté vytoužené branky díky gólu DAVISE IKAUENIESKE a srovnávají tak na 1:1. Vypadá to, že zápas skončí remízou.

87
    Jihlavští si pomohli v útočné fázi pouze za cenu nedovolených prostředků. U míče tak budou Pardubice.

85
    Pardubice budou odkopávat od branky. Do konce zápasu zbývá pět monut.

83
    Pardubice se ubránily a navíc budou zahrávat volný přímý kop na své polovině.

81
    Pardubice stále dnes neinkasovaly a navíc drží míč, takže mohou přidat svoji druhou trefu v dnešním mači.

79
    Útok hostů nic nepřinesl. Jihlava se ubránila.

76
    Je to tady! Tak trošku překvapivě se do vedení dostává kurzový outsider z Pardubic. Východočeši vedou 1:0 po brance JOELA KAYAMBY a soupeři nezbývá moc času na odpověď.

76
    Po řadě útoků, jsou u míče hosté.-

73
    Jihlava se nedokázala prosadit. Míč drží hosté.

71
    Pardubice mají k dispozici nebezpečný volný přímý kop. Dočkáme se branky?

69
    Diváci stále neviděli branku, ale co když skóre změní útok Jihlavy?

67
    Pardubice budou vhazovat. Jsou na začátku své akce, která může skončit brankou.

65
    Ani v začínající pětašedesáté minutě platí, že stále zůstává stav bezbrankový. Do útoku se ženou hosté-

61
    Na začátku poslední půl hodiny dnešního přátelského střetnutí platí, že Jihlava a Pardubice zatím nabízí fotbal bez toho nejpodstatnějšího, a sice branek,.

57
    Jihlava bude odkopávat od své svatyně.

Vít Muzikář

Branky: 90. Ikauenieks – 76. Kayamba

FC Vysočina Jihlava: Sestava pro první poločas: Rakovan – Blaić, Mišůn, Kryštůfek, Urdinov – Novotný, Nerad, Urblík, Záviška – Šamánek, Duba.....Sestava pro druhý poločas: Hanuš – Záviška, Pedro, Rosa, Urdinov – Batioja, Zoubele, Štěpánek, Fulnek – Klíma, Ikaunieks
    FK Pardubice: Knobloch – Pospíšil , Jeřábek, Jedlička , Kakrda – Fusek , Řezníček , Kudrna Fousek – Petráň , Valenta