Jihlava – Pardubice 5:0 (kon.)
HC Dukla Jihlava
5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Středa 10.08.2016, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Přípravné zápasy juniorů

55:58
    Domácí David Váňa a hostující Ondrej Paliesek dostávají vzájemně dvě minuty za hrubost.

Na vyloučení: 5-3.

52:20
    Zatímco v první třetině šly na trestnou lavici dva hráči domácích, ve druhé části to byli dva hosté. Nyní se tato statistika opět přelévá proti Dukle, druhé vyloučení ve třetí třetině má na svědomí Václav Rezek za sekání.

Na vyloučení: 4-2.

46:33
    Vojtěch Pražák je třetím vyloučeným hráčem svého týmu, jde ven za držení hole v prostoru před vlastní klecí.

Na vyloučení: 3-2.

35:31
    Jihlava bude mít druhou přesilovkovou příležitost po tom, co před vlastní brankou krosčekoval soupeře obránce Vojtěch Faltys.

Na vyloučení: 2-2.

29:53
    První přesilová hra pro Jihlavu. Dominik Bureš dostává dvě minuty za sekání. Zvýší domácí svůj náskok?

Na vyloučení: 2-1.

10:11
    Dvě minuty si odsedí také David Váňa, a to za hru vysokou holí. Druhá přesilovka pro hosty.

Na vyloučení: 2-0.

01:14
    Ondřej Ling se ve středu hřiště dopustil možná trošku zbytečného podražení a je prvním vyloučeným hráčem. Přesilová hra pro Pardubice.

Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 8. Rezek (Peschout), 21. Kristian (Čermák), 28. Kristian (Pražák), 32. Peschout (Mejzlík), 57. Mejzlík (Srnský)

HC Dukla Jihlava: Brož (Juda) – Pospíchal, Váňa, Hrabáň, Srnský, Kadlec, Pražák, Huňáček – Čermák, Heinrich, Kristian – Peschout, Mejzlík, Rezek – Geiger, Ling, Berka – Ondráček, Michálek. Trenér: Viktor Ujčík, Karel Nekvasil
    HC Dynamo Pardubice: Provazník (32. Klouček) – Trejbal, Kučera, Zukal, Mert, Faltys, Rudy – Dušek, Martinec, Voženílek – Kubišta, Petrus, Paliesek – Syrovec, Bureš, Roubal – Štefka. Trenér: Richard Král

Rozhodčí: Polák – Guth, Kuřítko