Beitar Jeruzalém – Saint-Étienne 1:2 (kon.)
Beitar Jeruzalém
1:2 (1:2)
AS Saint-Étienne
Středa 17.08.2016, 18:00 • Teddi Malcha Stadium • Evropská liga (předkola) • Play-off

90+1
    Abuhazira vypálil z pravé strany z otočky a umístil míč jen těsně nad břevno!

82
    Střídání v týmu Beitar Jerusalém FC: ze hřiště odchází Idan Vered, přichází David Keltjens.

82
    Střídání v týmu Beitar Jerusalém FC: ze hřiště odchází Itay Shechter, přichází Johan Audel.

81
    Hosté vybojovali balón a ze slušné vzdálenosti to zkusil Roux! Jeho rána prolétla jen těsně vedle tyče Kleymanovy brány.

78
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Robert Berić, přichází Oussama Tannane.

75
    Vered dostal úplně ideálně nabito do vápna hostí, ale nad míčem pouze promáchl a nedokázal ohrozit Ruffiera!

64
    Domácí kapitán Einbinder dostal parádní centr za obranu, ale hlavičkou zamířil daleko vedle branky hostí!

63
    Žlutou kartu dostává Fabien Lemoine (AS Saint-Étienne).

62
    Žlutou kartu dostává Marcel Heister (Beitar Jerusalém FC).

59
    Střídání v týmu Beitar Jerusalém FC: ze hřiště odchází Lidor Cohen, přichází Shimon Abuhazira.
    56.

56
    Tentokrát ale Théophile-Catherine zachyboval, Heister si jej obhodil a ostře vypálil z levé strany. Gólman Ruffier musel rychle na trávník, aby vytěsnil míč vedle své bližší tyče!

46
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Romain Hamouma, přichází Nolan Roux.
    29. Florentin POGBA - 1:2

30
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    A po rohovém kopu jdou hosté do vedení! FLORENTIN POGBA sklepl nohou míč ze vzduchu a hopsající balón propadl až za brankáře Kleymana!

17
    A rázem mohli jít hosté dokonce do vedení! Hamouma si totiž dokázal i s míčem seběhnout do vápna a přízemní střelou prověřil Kleymana. Domácí brankář ale zasáhl jistě!
    15. Fabien LEMOINE - 1:1

15
    Domácím ale vedení dlouho nevydrželo! Z pravé strany dokázal dobře odcentrovat Théophile-Catherine, FABIEN LEMOINE zůstal naprosto volný v pokutovém území a prudkým volejem nedal Kleymanovi šanci!
    8. Idan VERED - 1:0

8
    Beitar Jeruzalém právě vstřelil branku!
    Domácí jsou za aktivitu odměněni a jdou do vedení! Poté, co se na hranici pokutového území srazili dva hostující hráči, se míč dostal k Shechterovi, ten ještě přistrčil do výhodnější pozice IDANU VEREDOVI a ten už vypálil naprosto přesně!

Filip Ardon

Branky: 8. Vered – 15. Lemoine, 30. Pogba

Karty:   62. Heister (BJE) – 63. Lemoine (SET)

Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 7:3. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 12:11.
    Beitar Jeruzalém: Kleyman – Raly, Mori, Rueda, Heister – Vered (82. Keltjens), Claudemir, Einbinder (C) – Atzily, Shechter (82. Audel), Cohen (59. Abuhazira)
    Náhradníci: Shoshan – Keltjens, Khila, Benesh, Abuhazira, Audel, Moyal

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Perrin (C), Pogba, Polomat – Lemoine, Selnæs, Hamouma (46. Roux) – Monnet-Paquet, Berić (78. Tannane), Pajot
    Náhradníci: Moulin – Clément, Roux, Tannane, Malcuit, Karamoko, Saint-Louis

Rozhodčí: Oliver – Burt, Beswick
    Čtvrtek 25.08.2016
    Saint-Étienne - Beitar Jeruzalém 0:0

Karty:   8. Perrin (SET), 73. Berić (SET) – 45. Shechter (BJE), 64. Mori (BJE), 71. Heister (BJE), 79. Benesh (BJE)   44. Ruffier (SET)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 8:10. Střely mimo: 1:5. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 14:12.