Lyon – Caen 2:0 (kon.)
Olympique Lyon
2:0 (1:0)
SM Caen
Pátek 19.08.2016, 20:45 • Parc Olympique Lyonnais, Décines-Charpieu • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 2. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (22:42:11)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 16:5. Rohy: 13:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 17:14.

Je dobojováno. Sledovali jsme utkání, ve kterém byl lepší domácí Lyon, který nakonec porazil celek Caen 2:0. O obě branky se postaral Alexandre Lacazette, který v prvním poločase proměnil pokutový kop a stejně vstřelil i druhou branku v samém závěru. Nutno dodat, že domácí byli lepší a vyhráli zcela zaslouženě.

90+6
    90+6. Alexandre LACAZETTE - 2:0

90+6
    Lyon právě vstřelil branku!
    I tentokrát se k míči postavil ALEXANDRE LACAZETTE, který znovu překonal brankáře Vercoureho a zpečetil tedy vítězství Lyonu, který vyhraje 2:0.

90+6
    Tak ještě pokutový kop pro domácí Lyon!

90+5
    Žlutou kartu dostává Maxime Gonalons (Olympique Lyon).

90+5
    Žlutou kartu dostává Syam Ben Youssef (SM Caen).

90+3
    Rozhodčí přidal pět minutek, takže ještě nějaké dvě minutky se bude určitě hrát.

90+1
    Žlutou kartu dostává Steed Malbranque (SM Caen).

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Žlutou kartu dostává Alexandre Lacazette (Olympique Lyon).

88
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Maxwel Cornet, přichází Clément Grenier.

86
    Hosté zahrávali roh, ale ve vápně Lyonu kraloval Rafael, který poslal míč do bezpečí.

85
    Ronny Rodelin zahrával z hranice velkého vápna zajímavou standardní situaci, ale zařízení trefit nedokázal.

84
    Z dálky to vyzkoušel střídající Valbuena, ale jeho rána přesná nebyla a míč skončil nad brankou Caen.

82
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Sergi Darder, přichází Jordan Ferri.

81
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Jonathan Delaplace, přichází Steed Malbranque.