Olomouc – Mountfield HK 3:1 (kon.) | Vrchlabí – Litoměřice 1:6 (kon.) | Litvínov – Polsko 3:1 (kon.)
Motor ČB – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Bílina – Děčín 3:4 (0:1 po s.n.) | Piešťany – SHK Hodonín 1:9 (kon.)
Jindř. Hradec – Pelhřimov 1:3 (kon.) | Kolín – Nymburk 5:5 (kon.) | Písek – Briançon 3:4 (0:2 po s.n.)
Ústí n/L – Kladno 3:2 (kon.) | Technika Brno – Šumperk 2:5 (kon.) | Vsetín – Jastrzębie 5:1 (kon.)
Opava – Poruba 2011 1:3 (kon.) | Zlín – Zvolen 4:3 (kon.) | Přerov – Frýdek-M. 2:6 (kon.)
Osvětim – Havířov 3:4 (0:1 po s.n.) | Prostějov – Třebíč 2:4 (kon.)
HC Olomouc
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Mountfield HK
Čtvrtek 25.08.2016, 17:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Přípravné zápasy

59:58
    Olomouc právě vstřelila branku!

Nakonec se MIROSLAV HOLEC do prázdné brány trefuje. Asistence: Jan Knotek, Martin Vyrůbalík.

58:38
    Další přesilová hra pro domácí, Havránek (MHK) vystřelil puk z vlastní obranné třetiny mimo ledovou plochu.

57:56
    Hradec právě vstřelil branku!

Hradec se prosazuje v oslabení! Mountfield se dostal do přečíslení tři na dva a dokonale rozebral obranu domácích, TOMÁŠ BULÍK už zakončoval střelou do prázdné brány. Asistence: Tomáš Knotek

56:30
    Přesilová hra pro domácí – Plášil (MHK) vyloučen za podražení.

51:12
    Svou aktivitou si domácí vynutili přesilovou hru, Dvořák (MHK) vyloučen na dvě minuty za sekání.

45:57
    Červený udělal chybu při rozehrávce a Juraj Mikúš se řítil sám na Kacetla, hostující brankář úspěšnější.

45:01
    Holec (OLO) vyloučen na dvě minuty za hákování. Přesilová hra pro Mountfield.

41:32
    Závar před Kacetlem, Olomoučtí však situaci překombinovali a Kacetl ve spolupráci s obranou vše zvládl.

39:43
    Bratři Mikúšové se dostali do úniku, Pláněk (HKM) v poslední chvíli tahal za záchrannou brzdu a odpyká si dvě minuty za hákování. Mora hraje ve čtyřech proti třem.

39:08
    Šarvátka před Kacetlovou brankou! Pěstmi si to vyříkali Strapáč (OLO) s Čápem (HKM). Následuje hra ve čtyřech na obou stranách.

35:17
    Jakub Herman (OLO) vyloučen na dvě minuty. Hosté si zahrají přesilovku.

33:48
    Ostřížek uháněl z boku sám na Kacetla, dlouho rozmýšlel, co s pukem, nakonec volil střelu, Kacetl puk vyráží.

33:05
    Tyč za Konrádem. Bulík převzal puk na modré čáře, ujížděl sám na Konráda a trefil tyč!

30:33
    Vyrůbalík se ocitl sám před Kacetlem, ještě hledal Juraje Mikúše, Kacetl se roztáhl na brankové čáře a puk zastavil.

28:54
    Domácí si vynutili tlakem přesilovou hru, na trestné lavici Červený (MHK) za hákování.

26:57

Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení, JAKUB MATAI převzal puk na vrcholu kruhu a střelou mezi betony překonal Kacetla. Asistence: David Ostřížek

23:20
    První přesilová hra pro domácí. Plášil (MHK) vyloučen za hákování.

23:20
    Knotek se ocitl sám před Kacetlem, ten dokázal vyrazit puk maskou.

19:28
    Přesilová hra pro Hradec. Juraj Mikúš vyloučen za nedovolené bránění.

16:01

Domácí se dostali do přečíslení tři na dva, Strapáč zavezl puk do pásma, kde přihrál Vyrůbalíkovi, který posunul puk na hůl DAVIDA OSTŘÍŽKA, který se střelou k pravé tyči nemýlil. Asistence: Martin Vyrůbalík, Petr Strapáč

15:14
    Střela Štajnocha byla tečovaná těsně před Konrádem, volný puk se snažil dorazit Nedvídek, ale Konrád stále odolává všem hradeckým pokusům.

07:46
    Neuvěřitelný zákrok Konráda proti Šimánkovi, na kterého zívala prázdná brána, Konrád se však stihl přesunout a levým betonem vyrazit kotouč.

06:25
    První přesilová hra pro hosty, Houdek (OLO) vyloučen za hákování.

05:17
    Na obou stranách zvonila branková konstrukce! Nejprve překonal Kacetla Ostřížek a trefil horní tyč, následně na druhé straně Bulík.

Kamila Ludwigová

Branky a nahrávky: 17. Ostřížek (Vyrůbalík, Strapáč), 27. Matai (Ostřížek), 60. Holec (Knotek, Vyrůbalík) – 58. Bulík

HC Olomouc: Konrád (Falter) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Staněk, Houdek, Galvas, Matai – Holec, Knotek, Laš – Eberle, Ostřížek, Strapáč – Skladaný, T. Mikúš, J. Mikúš – Fořt, Herman, Burian
    Mountfield HK: Kacetl (Pavelka) – Dietz, Pláněk, Plášil, Čáp, Barák, Štajnoch, Havránek – Dej, Šimánek, Jarůšek – Červený, Knotek, Bednář (C) – Nedvídek, Kukumberg, Beránek – Dvořák, Miškář, Bulík