Magnitogorsk – Chabarovsk | 4:1 (kon.) | | | HC Slovan – Spartak Moskva | 1:2 (kon.) | | | CSKA Moskva – Toljatti | 6:1 (kon.) |
Dynamo Moskva – Omsk | 2:3 (2:3 po s.n.) | | | N.Novgorod – Soči | 3:1 (kon.) | | | Viťaz – Novokuzněck | 2:1 (kon.) |
Petrohrad – Nižněkamsk | 5:1 (kon.) |
Vítkovice – Olomouc | 5:1 (kon.) |
SaiPa – Luleå | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Znojmo – Fribourg | 1:3 (kon.) | | | Färjestad – Sparta | 2:3 (po pr.) |
Wolfsburg – Pardubice | 6:0 (kon.) |
Ústí n/L – Kladno | 2:10 (kon.) | | | Mountfield HK – Liberec | 4:0 (kon.) | | | Olomouc – Havířov | 0:8 (kon.) |
Zlín – Třinec | 3:2 (po pr.) | | | Warriors Brno – Vítkovice | 1:10 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 6:5 (1:0 po s.n.) |
Tábor – Č. Budějovice | 0:11 (kon.) | | | Kobra – Letňany | 0:5 (kon.) | | | HC Litvínov – Sparta | 4:9 (kon.) |
HC Plzeň – K. Vary | 7:5 (kon.) | | | PZ Kladno – Chomutov | 0:8 (kon.) | | | Žďár n/S – Slavia | 5:4 (po pr.) |
Klatovy – Deggendorf | 5:4 (kon.) |
Znojmo – Linz | 7:5 (kon.) |
Itálie – Kazachstán | 2:3 (kon.) | | | Polsko – Dánsko | 2:5 (kon.) | | | Japonsko – Rakousko | 0:3 (kon.) |
Norsko – Francie | 2:1 (kon.) | | | Bělorusko – Slovinsko | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Lotyšsko – Německo | 2:3 (kon.) |
konec
Metallurg Magnitogorsk
4:1
(1:0, 2:1, 1:0)
Amur Chabarovsk
53:03
|
Tak nakonec na trestnou lavici zamířil Vjačeslav Ušenin za faul kolenem.
|
|
43:57
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vitalij Aťušov – 2 min., hrubost).
|
|
31:53
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Sergej Těreščenko – 2 min., faul loktem).
|
|
26:39
|
A pět na tři. Ve středním pásmu úplně zbytečně podrazil hostujícího hráče Platonov.
|
|
26:09
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Sergej Těreščenko – 2 min., vysoká hůl).
|
|
14:43
|
Ale bude tu dvojnásobná výhoda pro domácí! Zohorna si usedl na trestnou lavici za faul kolenem.
|
|
13:11
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Zigurds Podzinš – 2 min., držení protihráče).
|
|
06:41
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Kirill Adamčuk – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
16. A. Sjomin (Mozjakin, Lee), 21. Kaletnik (Antipin, J. Birjukov), 36. A. Sjomin (Filippi), 43. De. Kazionov (Lee) – 28. Ramstedt (Kapustin, Kuusela)
Rozhodčí: Lavrentjev, Oskirko – Misyur, Otmachov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Metallurg Magnitogorsk:
Košečkin – Antipin, J. Birjukov, Lee, Bereglazov, S. Těreščenko, Chabarov, Dronov – Mozjakin, Zaripov, Jan Kovář – Kaletnik, Timkin, Osala – Wolski, A. Sjomin, Filippi – Železkov, Platonov, De. Kazionov – Dm. Kazionov.
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Metsola (37. Pečurskij) – Adamčuk, Kolář, Kondratěv, Aťušov, Zub, Podzinš, Kosmačjov, Kamalov – Ramstedt, Kuusela, Kapustin – Klimenko, T. Zohorna, Vj. Ušenin – Vl. Ušenin, Litovčenko, O. Li – Zaseda, Kacuba, Nikolajev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Metsola (37. Pečurskij) – Adamčuk, Kolář, Kondratěv, Aťušov, Zub, Podzinš, Kosmačjov, Kamalov – Ramstedt, Kuusela, Kapustin – Klimenko, T. Zohorna, Vj. Ušenin – Vl. Ušenin, Litovčenko, O. Li – Zaseda, Kacuba, Nikolajev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Lavrentjev, Oskirko – Misyur, Otmachov
Diváci:
David Schlegel