Magnitogorsk – Chabarovsk 4:1 (kon.) | HC Slovan – Spartak Moskva 1:2 (kon.) | CSKA Moskva – Toljatti 6:1 (kon.)
Dynamo Moskva – Omsk 2:3 (2:3 po s.n.) | N.Novgorod – Soči 3:1 (kon.) | Viťaz – Novokuzněck 2:1 (kon.)
Petrohrad – Nižněkamsk 5:1 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
HK Soči
Neděle 04.09.2016, 16:00 • Nagorny Arena • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (18:27:51)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli mírně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 3:1. O branky domácích se postarali Osipov, Frolov a Mozer. Za hosty se dnes trefil pouze Petersson. Domácí si tak po dnešní výhře připisují do tabulky zaslouženě 3 body.

Střely na branku: 28 – 22

59:34
    V dnešní zápase už pravděpodobně branku neuvidíme a tak domácí nejspíše zvítězí 3:1.

59:00
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

58:53
    Pomalu, ale jistě se nám blíží konec utkání a tak se dá očekávat, že hosté se ještě pokusí s tímto zápasem něco udělat ve hře bez brankáře.

57:29
    Sjomin se dostal s kotoučem do útočného pásma, byl tak však sám a tak vyslal na branku střelu, která však Barulina neohrozila.

56:14
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.

54:47
    Jde vidět, že hosté už nemají mnoho sil.

53:46

53:14
    Hosté se snaží alespoň snížit stav, ale zatím se jim to vůbec nedaří.

51:46
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za napadení odsedí Sam Lofquist.

50:19
    Hosté drží kotouč na svých holích a předávají si ho ve vlastním pásmu.
    49:36 Jevgenij MOZER - 3:1

49:36
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Domácí využívají přesilovou hru a dostávají se do dvoubrankového vedení. Rasskazov se natlačil s kotoučem před Barulina, ještě ho prostřelit nedokázal. To se podařilo až JEVGENIJU MOZEROVOVI, který poslal kotouč za záda brankáře. Asistence: Kirill Rasskazov.

48:38
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění odsedí Arťom Tomilin.

48:32

47:53
    Domácí čtveřice skvěle brání a svého soupeře příliš nepouští ke střelám.

47:12
    Hosté se usadili s kotoučem v útočném pásmu.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 20. M. Osipov, 26. Frolov (Rasskazov, Pettersson), 50. Mozer (Rasskazov) – 22. Petersson (Gorochov)

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Kasutin) – Jegoršev, M. Osipov, I. Višněvskij, Lofquist, Kalašnikov, Šulenin – Galuzin, Frolov, D. Sjomin – A. Potapov, Mozer, Rasskazov – Pettersson, Urakov, Gračjov – V. Kuljomin, Ashton, Norman – Žerděv, Verjajev.
    HK Soči: Barulin (Šikin) – Fantenberg, Pedan, Mamkin, Mamašev, Gorochov, S. Kuzněcov – Levickij, O'Dell, Skačkov – Ignatuškin, Krikunov, Petersson – I. Zacharčuk, Tomilin, Ščegolkov – Tolpeko, Babincev, Dělnov.

Rozhodčí: Sergejev, Bělov – Gordenko, Tomilov