Mohelnice – Líšeň 2:1 (kon.) | Olomouc B – Uničov 1:1 (kon.) | Kroměříž – Hulín 1:1 (kon.)
Třebíč – Zlínsko 2:3 (kon.) | HFK Olomouc – Vyškov 2:0 (kon.) | Petřkovice – Slovácko B 3:1 (kon.)
Blansko – Zlín B 4:0 (kon.) | Hlučín – Vel. Meziříčí 1:0 (kon.)
FC Odra Petřkovice
3:1 (2:0)
1.FC Slovácko B
Středa 07.09.2016, 17:00 • Petřkovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 15. kolo

To je z dnešního utkání vše. Online přenosem Vás provedl Tomáš Suchánek a já děkuji za pozornost. Pěkný večer. (18:54:20)

Odra si po zásluze připisuje do tabulky tři body po výhře nad rezervou Slovácka v poměru 3:1! O branky se postarali za domácí v prvním poločase Honiš ve 25. minutě, ve 26. minutě se trefil Ptáček. Po změně stran nejprve snížil v 67. minutě Michna, ale poslední slovo měla domácí Odra, když se ze značky pokutového kopu trefil v 77. minutě Václavík a dal tak razítko na tři body pro Odru.

90+3

90+2
    Radim Baranek ještě zkusil štěstí z dálky a to asi bude z dnešního utkání vše.

90+1
    Martin Václavík posílal ještě centr do vápna, ale obrana Slovácka odvrací míč. Hosté jsou již odevzdaní. S míčem opět hraje dobře naladěná Odra.

90
    Hlavní sudí Richtár nastavuje utkání o 3 minuty nad rámec 90 minut.

90
    Utkání se již dohrává. Domácí Odra má míč na kopačkách.

88
    Ten Nemrava boxuje do bezpečí.

87
    Martin Václavík si navedl pěkně míč 25 metrů od branky na pravou nohu a vystrašil Nemravu, který musel vyrazit tento projektil na rohový kop.

86
    Odra nastěhována na útočné polovině, zdá se, že je rozhodnuto.

85
    Sám Machalík si ji vzal na starost, ale trefuje pouze postavenou zeď hráčů Odry.

84
    po faulu na Machalíka si chystá Slovácka standardní situaci zhruba 30 metrů od branky.

81
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Křivánek, přichází Řihák.

81
    Namlsaný Martin Václavík pálil z levé ostře na zadní tyč a jen těsně minul.

79
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Kučera, přichází Levčík.

78
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Vinkler, přichází Gabčo.
    77. Martin VÁCLAVÍK - 3:1

77
    Tým Petřkovice právě vstřelil branku!
    Exekuci pokutového kopu si vzal na starost MARTIN VÁCLAVÍK a poslal Nemravu na druhou stranu a zvyšuje na 3:1!