HC Plzeň – Sparta 1:8 (kon.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Mountfield HK – Slavia 3:4 (po pr.)
Liberec – Pardubice 2:6 (kon.) | Kobra – PZ Kladno 5:4 (kon.) | HC Litvínov – Letňany 3:4 (kon.)
Ústí n/L – Chomutov 1:4 (kon.) | Tábor – Jihlava 1:5 (kon.) | Warriors Brno – Havířov 0:3 (kon.)
K. Vary – Kladno 6:3 (kon.) | Žďár n/S – Č. Budějovice 4:1 (kon.)
Mountfield HK
3:4 (0:1, 1:0, 2:2 - 0:1)
HC Slavia Praha
Neděle 11.09.2016, 12:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 4. kolo

42:32
    Vojtěch Síla zachytil rozehrávku soupeře a chtěl se hnát do protiútoku. Za záchranou brzdu zatáhl Kučera, který útočníka Východočechů podrazil, za což již putuje na lavici hanby.

42:02
    Myška oslabuje hradecký tým. Odsedí si na trestné lavici zasloužené dvě minuty za vražení na hrazení.

38:12
    Šance pro Slavii vzít si své vedení zpět! Müller dostává dvě minuty za podražení.

33:08
    Početní výhoda Slavie rychle končí. Křenek dostává dvě minuty za podražení.

32:23
    Přesilovku si vyzkouší také hráči z hlavního města. Müller dostává dvě minuty za podražení.

30:10
    Hradec si svou aktivitou vynutil přesilovku. Havrda po dobrém obranném zákroku, ale také následném faulu usedá na trestnou lavici – dvě minuty za krosček.

17:30
    Záliš si odsedí dvě minuty za krosček. Další příležitost pro Pražany, jak otevřít gólový účet dnešního klání.

14:04
    Přesilovka pro Slavii. Janda dostává trest na dvě minuty za hákování.

06:17
    Ošklivý střet u hrazení! Vojtěch Síla však nejspíš bude v pořádku. Lvi budou hrát minutu a patnáct vteřin přesilovku pět na tři! Klapka dostává 2 + 10 minut za naražení na hrazení.

05:32
    Slavii se přesilovka vůbec nedařila a nyní končí. Havrda inkasuje dvě minuty za hákování.

03:44
    Morong dostává dvě minuty za napadení. První přesilovka pro Pražany.

Petr Šatalík

Branky a nahrávky: 38. Síla (Morong, Poppel), 44. Morong (Síla), 50. Soukup (Müller, Junek) – 19. Janča (Moravec, Srdínko), 50. Janča (Mareček), 54. Kižlin (Janča, Havrda), 65. Vlček (Křenek)

Mountfield HK: Vacek (Sajdl) – Pelda, Řehák, Junek, Naar, Janoušek, Perička, Myška, Grauer – Petržílka, Soukup, Nedomlel, Kašpar, Síla, Müller, Jušta, Záliš, Janda, Morong, Poppel "C". Trenér: Petr Luštinec.
    HC Slavia Praha: Dusil (J. Němeček) – Moravec, Mareček, D. Němeček, Klapka, Hovorka, Čapka, Srdínko, Kučera – Kubánek, Švec, Kižlin, Vojinovič, Urych, Křenek, Havrda "C", Labuzík, Janča, Vlček, Petrák, Jágr. Trenér: Jiří Novák.

Rozhodčí: Veinfurter – Huryta, Vepřovský