Znojmo – Vítkovice 3:2 (kon.)
1. SC Znojmo FK
3:2 (1:0)
MFK Vítkovice
Čtvrtek 15.09.2016, 18:00 • Městský stadion Znojmo. • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 7. kolo

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a příště na shledanou. (19:49:48)

Tak to byl neuvěřitelný zápas s hodně šťastným konce pro domácí barvy. Vítkovice dvakrát ve druhé půli dotáhli těsný náskok soupeře, v předposlední minutě utkání strhl vedení zpět na stranu Jihomoravanů Motal a ač mohli hosté krátce na to vyrovnat potřetí, nestalo se, Dolečka tentokrát zachránila levá tyč. Pro ostravský mančaft je tato porážka hodně krutá, ovšem i takový někdy fotbal bývá.
    Někteří z fans Vítkovic opět neopomněli rýpnout si do domácího mančaftu a jeho funkcionářů, avšak na jejich obranu je třeba říct, že jimi cloumají pravděpodobně hodně velké emoce.

90+2

90+2
    Doleček rychle rozehrál a Znojmo vyrazilo do přečíslení dva na jednoho, Yilmaz si ale s míčem moc hrál a nakonec nezakončil, ač tak mohl už několikrát učinit.

90+1
    Rohový kop pro hosty a do útoku se vydává i Kostolanský.

90
    Pořádnou kupu smůly má hostující tým, jeden z hráčů Vítkovic trefil hlavou levou tyč znojemské svatyně.

90
    Nastavovat se budou dvě minuty.

89
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Minutu před koncem se domácí vrací zpátky do vedení. LUKÁŠ MOTAL si po rohovém kopu míč nejprve zpracoval a pak z otočky poslal za záda Kostolanského. Nutno podotknout, že mu hosté opět ponechali dost prostoru.

88
    Znojmo si dá repete.

88
    Domácí vybojovali rohový kop.

87
    Vaněk ležel na trávníku a plánoval tak asi delší dobu, ovšem přišel k němu jeden z hráčů Znojma a bleskově jej postavil na nohy.

87
    Odehnal poslal balón k hostujícímu brankáři, který šetří čas.

85
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Robert Bartolomeu, přichází Kubilay Yilmaz.

84
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Teď už se hosté radují z vyrovnání. Opět poměrně nenápadná akce, po které přišel centr z pravé strany před bránu, kde míč hlavou tečoval VLADIMÍR MIŠINSKÝ a Doleček byl bez šance. Balón zaplachtil pod břevno.

83
    Výborná souhra hostů na jejíž konci stál střílející Demeter, s jeho pokusem na střed si dokázal Doleček poradit.

83
    Odehnal hlavičkoval přímo do rukavic Kostolanského.

82
    Stejný hráč o chvíli později vyslal do šance Bartolomeua, ten se ocitl v ostrém úhlu a místo střely centroval, míč byl zblokován do zámezí a následovat bude roh.

81
    Odehnal zakončil mimo bránu, navíc se provinil faulem, takže případně by jeho gól neplatil.

80
    Klíma se znenadání ocitl s míčem sám před gólmanem, byl ale tísněn a nakonec nestačil ani zakončit.