Tým Evropy – USA | 3:0 (kon.) | | | Kanada – Česko | 6:0 (kon.) | | | Rusko – Švédsko | 1:2 (kon.) |
Třinec – K. Vary | 7:0 (kon.) | | | Chomutov – Liberec | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Olomouc – Sparta | 3:2 (kon.) |
Kometa Brno – Vítkovice | 0:1 (1:2 po s.n.) | | | Zlín – Plzeň | 1:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Pardubice | 8:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Litvínov | 3:4 (po pr.) |
Litoměřice – Přerov | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Chabarovsk – Kazaň | 3:2 (kon.) | | | Barys – Čerepovec | 2:1 (kon.) | | | Kunlun – Toljatti | 4:2 (kon.) |
Chanty-Mansijsk – CSKA Moskva | 0:2 (kon.) | | | Jaroslavl – N.Novgorod | 0:3 (kon.) |
Villach – Znojmo | 6:0 (kon.) |
Rakousko – Česko | 0:7 (kon.) |
Německo – Česko | 3:6 (kon.) |
Kometa Brno – Mountfield HK | 3:4 (3:4 po s.n.) | | | Jihlava – Žďár n/S | 2:3 (kon.) | | | Chomutov – HC Plzeň | 1:4 (kon.) |
PZ Kladno – HC Litvínov | 3:9 (kon.) | | | Sparta – K. Vary | 5:4 (kon.) | | | Pardubice – Tábor | 8:2 (kon.) |
Havířov – Zlín | 3:1 (kon.) | | | Vsetín – Warriors Brno | 2:7 (kon.) | | | Slavia – Liberec | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Letňany – Ústí n/L | 4:1 (kon.) | | | Kladno – Kobra | 9:3 (kon.) | | | Č. Budějovice – Mladá Boleslav | 3:2 (kon.) |
Žilina – Martin | 2:4 (kon.) | | | Nitra – Zvolen | 6:2 (kon.) | | | Košice – Trenčín | 6:0 (kon.) |
Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš | 3:2 (po pr.) | | | Poprad – Nové Zámky | 2:1 (kon.) |
Michalovce – Orange 20 | 3:0 (kon.) |
Litoměřice – Mělník | 4:3 (kon.) |
Mar.Lázně – Trstěnice | 16:3 (kon.) | | | Cheb – Čerti Ostrov | 28:4 (kon.) | | | Příbram – Mladá Boleslav B | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Lev Benešov – V.Popovice | 6:2 (kon.) | | | Kroměříž – Velká Bíteš | 6:4 (kon.) | | | Vlašim – Žabonosy | 5:4 (kon.) |
Louny – Bohemians | 4:2 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Břeclav | 9:1 (kon.) | | | SHK Hodonín B – Blansko | 3:5 (kon.) |
Lomnice n/P – Kobra Praha B | 12:4 (kon.) |
Triglav Kranj – Znojmo | 0:2 (kon.) |
Roudnice – HC Lovosice | 8:1 (kon.) |
konec
HC Sparta Praha
5:4
(4:2, 1:1, 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
58:22
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Stejskal – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
|
|
47:59
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Kosina – 2 min., sekání).
|
|
47:49
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Slavíček – 2 min., sekání).
|
|
43:25
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Bílek – 2 min., podražení).
|
|
41:53
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Čížek – 2 min., vysoká hůl).
|
|
33:21
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Vandirek – 2 min. + 10 min. osobní trest). Sparťan tvrdě dohrál jednoho z hostů u mantinelu a dostává trest za zásah do oblasti hlavy a krku.
|
|
23:56
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Pohanka – 2 min., podražení).
|
|
22:27
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Najman – 2 min. + 10 min. osobní trest).
|
|
07:45
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Švehlák – 2 min., podražení).
|
|
02:32
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha ( 2 min.).
|
Branky a nahrávky:
5. Prymula (Čížek, Vandirek), 7. Čížek (Čermák, Prymula), 10. Obadal (Klimo), 15. Čížek (Prymula), 30. Vitouch (Pšenička, Klimo) – 5. Bílek (Kosina), 13. Korčmaroš (Kosina), 23. Křemen (Pohanka, Zdeněk), 43. Novotný (Pohanka, Stejskal)
Rozhodčí: Nečas – Žídek, Horažďovský
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Sparta Praha:
Švehlák (Černý) – Bureš, Truhlář, Bláha, Vandirek, Najman, Slavíček, Guryevskiy, Zemchenkov, Kumpošt – Prymula, Pšenička, Klimo, Čermák, Čížek, Rubeš, Obadal, Vitouch, Najman, Gluzman, Kuracina
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary: Horák (Bednář) – Stejskal, Pohanka, Benda, Braný, Kosina, Kursa – Bokštefel, Matoušek, Zdeněk, Křemen, Bílek, Mašek, Rozhon, Jiskra, Korčmaroš, Novotný
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary: Horák (Bednář) – Stejskal, Pohanka, Benda, Braný, Kosina, Kursa – Bokštefel, Matoušek, Zdeněk, Křemen, Bílek, Mašek, Rozhon, Jiskra, Korčmaroš, Novotný
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Nečas – Žídek, Horažďovský
Diváci:
Martina Martinková