Motor ČB – Frýdek-M. 5:2 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 8:3 (kon.) | Prostějov – Ústí n/L 3:4 (po pr.)
Havířov – Most 4:1 (kon.) | Kladno – Třebíč 3:4 (0:1 po s.n.) | Slavia – Jihlava 3:0 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
3:4 (1:0, 1:2, 1:1 - 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 21.09.2016, 18:00Chance liga • 6. kolo

57:49
    Hosté nyní budou mít přesilovou hru. Kvapil dostává dvě minuty za podražení. Dokáží Ústečtí jít znovu do vedení?

55:11
    Moučka hrál vysokou holí a už sedí na trestné lavici. Je tu další přesilová hra pro domácí tým.

52:25
    Na trestnou lavici usedá na dvě minuty hostující Přindiš a nabízí domácím možnost vyrovnání v přesilové hře.

33:40
    Hosté jdou do čtyř. Gengel zahákoval Venkrbce a jsou z toho dvě minuty. Jestřábi tak mají šanci srovnat v početní výhodě.

28:50
    Další trest pro domácí Prostějov. Švec dostává dvě minuty za sekání a nabízí Slovanu další přesilovou hru.

20:00
    V závěru dostal dvě minuty domácí Šlahař a hosté budou hrát na začátku druhé třetiny 5 na 3.

19:33
    Počet sil na ledě se srovná. Augustin dostává dvě minuty za sekání a uvidíme hru ve čtyřech hráčích na obou stranách, v první části hry už potřetí.

18:00
    Přesně dvě minuty před vypršením první třetiny jde na trestnou lavici hostující Husák, jenž se provinil podražením. Domácí tak mají k dispozici přesilovou hru.

07:34
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Lukáš Luňák – 2 min., podražení).
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).

04:55
    Prostějov jde do tří. Protivný inkasuje dvě minuty za krosček a hosté tak budou hrát 4 na 3.

04:00
    Uvidíme hru ve čtyřech hráčích na obou stranách. Na domácí straně putuje na trestnou lavici Kolář za nedovolené bránění a na hostující pak Loskot za sekání.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 10. A. Holík (Rudovský), 35. Venkrbec (Luňák), 58. Korhoň (Šlahař, Moskal) – 30. Merta (Z. Doležal, M. Vágner), 31. Dalecký (Moučka), 51. Moučka (Melka), 61. Kloz (Vrdlovec)

LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (Neužil) – A. Holík, T. Kvapil, Protivný, D. Kolář, Holomek, V. Zadražil, Šafář – Luňák, Venkrbec (C), Rudovský – M. Novák, Moskal, Augustin – L. Krejčík, Šlahař, Korhoň – Švec, Hozák.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – Bernad, Kasík, Husák, M. Vágner (C), Brož, Přindiš, Hes – Loskot, Vrdlovec, Kloz – Z. Doležal, Poulíček, Merta – Dalecký, Gengel, Moučka – Komárek, Melka, Navarra.

Rozhodčí: Trombík – Adamec, Poruba