Novokuzněck – Čeljabinsk 1:2 (kon.) | Novosibirsk – Magnitogorsk 0:3 (kon.) | Omsk – Ufa 2:5 (kon.)
Čerepovec – Vladivostok 2:1 (kon.) | N.Novgorod – Barys 3:2 (po pr.) | CSKA Moskva – Chabarovsk 1:2 (1:2 po s.n.)
Petrohrad – Kunlun 3:0 (kon.) | Soči – Chanty-Mansijsk 2:1 (kon.) | Spartak Moskva – Jekatěrinburg 3:0 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
3:2 (1:0, 0:0, 1:2 - 1:0)
Barys Nur-Sultan
Čtvrtek 29.09.2016, 18:00 • Nagorny Arena • KHL

Z mé strany je to pro dnešní den vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne! (20:38:11)

Československá stopa v utkání

Do dnešního zápasu nezasáhl nikdo z českých ani slovenských hokejistů.

Střely na branku: 33 – 31

Je dobojováno! Torpedo Nižnij Novgorod nakonec zvládlo roli favorita a porazilo Astanu 3:2 v prodloužení! Nigel Dawes dvacet sekund po startu třetí třetiny využil přesilovou hru a srovnal na 1:1! Domácí se vrátili zpět do vedení zásluhou Kirilla Urakova! Astana ale našla znovu odpověď a Corey Trivino poslal zápas do prodloužení! V něm po šestnácti sekundách zajistil Torpedu bonusový bod Kaspars Daugavinš !

60:16 Kaspars DAUGAVINŠ - 3:2

60:16
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Nižnij Novgorod získává dnešní utkání výsledkem 3:2 v prodloužení! Domácí pár chvil po vhazování udeřili! Rozhodující branku vsítil po přihrávce Alexandra Budkina KASPARS DAUGAVINŠ! Asistence: Alexandr Budkin, Dmitrij Sjomin.

60:01

Po šedesáti minutách je stav nerozhodný 2:2! O vítězi dnešního utkání rozhodne prodloužení nebo následné samostatné nájezdy! Torpedo sice dvakrát vedlo, ale Astana dokázala vyrovnat! Deset minut před koncem vyrovnal na 2:2 Corey Trivino !

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:24
    Dmitrij Sjomin ještě v poslední minutě zkusil štěstí tvrdou střelou příklepem. Domácí hvězda ale úplně minula branku!

58:19
    Ani jednomu z celků se nedaří usadit se v útočném pásmu. Na ledě kralují obrany. Dnešní zápas se blíží do prodloužení.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:18
    Astana je aktivnější a moc by chtěla urvat vítězství na svou stranu. Z pravé strany to zkoušel Maxim Semjonov. Domácí obrana jeho ránu zastavila.

55:17
    Kirill Rasskazov se tlačil před branku Henrika Karlssona, kam okamžitě přilétla prudká přihrávky. Domácí střelec na prudkou pobídku nedosáhl!

54:19
    Nigel Dawes si na modré čáře obhodil obránce a okamžitě vypálil. Pokus hostujícího útočníka srazila obrana do ochranné sítě.

53:36
    Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Ani jeden z týmů se není schopen usadit v útočném pásmu soupeře.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 16. Norman (Pettersson), 50. Urakov (D. Iljin), 61. Daugavinš (Budkin, D. Sjomin) – 41. Dawes (M. Semjonov, Bochenski), 51. Trivino (N. Ivanov)

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Molkov) – M. Osipov, K. Vorobjov, Jegoršev, Budkin, Lofquist, Šulenin, A. Potapov – Mozer, Daugavinš, D. Sjomin – Norman, Rasskazov, Pettersson – Verjajev, Gračjov, Ashton – D. Iljin, V. Kuljomin, Bogoslovskij – Urakov.
    Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Kolesnik) – Dallman, M. Semjonov, Lipin, Trjasunov, Ibrajbekov, Šalapov, Lobanov – Dawes, St. Pierre, Bochenski – R. Starčenko, Grenc, Rymarev – Markelov, Trivino, N. Ivanov – Belgibajev, Chudjakov, Šin – Paňukov.

Rozhodčí: Gašilov, Ščenjov – Lazarev, Raming