Boston – Detroit 1:5 (kon.) | Philadelphia – New Jersey 2:0 (kon.) | Chicago – Pittsburgh 0:2 (kon.)
Colorado – Dallas 4:2 (kon.) | Vancouver – Edmonton 5:3 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 6:1 (kon.)

Michal Kempný (CHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 22:27
    Richard Pánik (CHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:51 (05:03:32)

1. Chris Kunitz (PIT) 2+0
    2. Tristan Jarry (PIT) 30 zák., 0 gólů, 100,0%
    3. Scott Darling (CHI) 33 zák., 2 gólů, 94,3%

Pittsburgh Penguins přečkal první třetinu, v níž byl podstatně horším týmem. Od druhé třetiny zlepšil svou hru a ve třetí části přidal dvě branky, díky nimž vyhrává tento zápas 2:0. Domácí neproměnili ani jednu ke svých šancí a gól nedali.

59:45
    Ránu Ryana Hartmana zblokoval Carter Rowney.

59:10
    Hned čtyři domácí hokejisté se pokoušeli dorazit kotouč za brankou čáru. Nepodařilo se to ani jednomu. Hartman byl ale blízko snížení.

59:02
    Další zakázané uvolnění hostujícího týmu.

58:52
    Pittsburgh vyhodil kotouč přes všechny čáry, následovat bude buly před Jerrym.

58:26
    Chicago to zkouší v šesti, brankář Scott Darling je na střídačce.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině. Pittsburgh Penguins kontroluje hru a čeká na konec zápasu. Domácí se nemohou stabilně dostat do útočného pásma, což se fanouškům pochopitelně nelíbí.

57:26
    Tvrdá rána Tootooa končí mimo branku, hostující gólman se za kotoučem jen ohlédl.

56:49
    v poklidném tempu se zápas dohrává, hosté vedou o dvě branky. Domácí nemají mnoho možností, jak se dostat do útočného pásma.

56:29

56:00
    Dostáváme se do finální části třetí třetiny, přesilová hra se blíží ke svému konci.

55:28
    Na druhé straně si Scott Darling poradil s pokusem o dorážku Cartera Rowneye.

55:16
    V oslabení se do výborné šance dostal Dennis Rasmussen, jeho střela zápěstím končí ve výstroji brankáře Jerryho. Výborný zákrok brankáře hostujícího celku.

54:29
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Ville Pokka – 2 min., vysoká hůl).

54:25
    Další rána Dominika Simona byla zblokovaná Pokkou.

54:00
    Dominik Simon napálil kotouč do branku. Nemyslel to vůbec špatně, ale jeho zakončení nebylo přesné.