Domažlice – Benešov 0:2 (kon.) | Zápy – Štěchovice 3:3 (3:5 po pen.) | Jirny – Vyšehrad 3:2 (5:4 po pen.)

Zápy právě vstřelily branku!
    Domácí dokonávají stíhací jízdu a minutu před vypršením řádné hrací doby srovnávají stav zápasu! Na rohový kop si naskočil JIŘÍ PETRŮ a neomylnou hlavičkou prostřelil vše před sebou – 3:3!

49
    JIŘÍ PETRŮ s pokutovým kopem naložil úspěšně, poslal brankáře na opačnou stranu a vrátil Zápy znovu do hry – 2:3!

35
    Dnes nám zřejmě čeká zajímavá přestřelka! Domácí deset minut před pauzou snižují po standardní situaci, odražený balon uklidil do sítě Štěchovic JAN JELÍNEK – 1:3!

31
    Štěchovice právě vstřelily branku!
    Hosté ale reagují na tlak Zápů tím nejlepším možným způsobem! Hosté ze třetí střely na branku střílí i třetí branku, centr z levé strany usměrnil do sítě MIROSLAV VERNER – 0:3!

14
    Tak to je neuvěřitelný začátek dnešního zápasu ze strany hostujícího týmu! Den otevřených dveří v obraně Zápů přichází druhý rychlý protiútok, který po stejné ose znovu skončil u LUKÁŠE BATKY, který stejným způsobem podruhé prostřelil Straku – 0:2!

4
    Tak to je z ničeho nic ostrý úder hostujícího celku! Obrána domácích ve středu hřiště propadla, Štěchovice se hnaly do přečíslení dva na jednoho. Balon na levé straně obdržel LUKÁŠ BATKA, který pod nohou brankáře poslal Štěchovice do vedení – 0:1!

Petr Dejnožka

Hledáme zpravodaje pro tým SK Zápy. Více informací zde.

Branky: 35. Jelínek, 49. Petrů (pen.), 89. Petrů – 4. Batka, 14. Batka, 31. Verner

Karty:   24. Jelínek (ZAP), 80. Putz (ZAP) – 27. Halbich (STE), 90+2. Baneš (STE)