Washington – NY Islanders 4:0 (kon.) | Anaheim – San Jose 3:2 (po pr.)
Pondělí 10.10.2016, 02:00 • Honda Center, Anaheim • Příprava NHL

Tomáš Hertl (SJS) 0+1, 4 střely, čas na ledě 16:21 (04:55:48)

1. Corey Perry (ANA) 1+0
    2. Jakob Silfverberg (ANA) 2+0
    3. Joonas Donskoi (SJS) 1+1

Hokejisté Anaheimu porážejí v generálce na start NHL finalisty Stanley Cupu ze San Jose 3:2 v prodloužení, přestože hosté vedli ještě v závěru druhé části 0:2. Ducks ale srovnali díky dvěma zásahům Jakoba Silfverberga a v prodloužení dokonal jejich obrat Corey Perry. Krátce předtím přitom mohl rozhodnout Tomáš Hertl, jenž jel sám na brankáře Berniera. Nutno ale říci, že Sharks na to, že na rozdíl od soupeře rozhodně nenastoupili v nejsilnějším složení, rozhodně podali velmi sympatický výkon.

Střely na branku v prodloužení – 1:1, celkem – 25:32.

61:13 Corey PERRY - 3:2

61:13
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Mezi kruhy se dostal k puku COREY PERRY, který zamířil ze svého pohledu přesně k levé tyčce Domácí tak v prodloužení dokonávají obrat z 0:2 na 3:2. Asistence: Andrew Cogliano a Cam Fowler.
    60:36 Tomáš Hertl neproměnil samostatný únik.

60:36
    Ryan Getzlaf chyboval a Tomáš Hertl jel sám na domácí branku. Střílel mezi betony, ale Bernier byl připraven!

60:01

Ve třetí části se trefil pouze Jakob Silfverberg, jenž svým druhým zásahem v utkání srovnal na 2:2. Bude se tedy prodlužovat.

Střely na branku ve 3. třetině – 6:10, celkem – 24:31.

60:00

59:55
    Ještě buly v útočném pásmu Anaheimu.

59:17
    Do střely Perryho vložil hůl Goodrow. Vhazovat se bude v útočném pásmu Ducks.

59:01
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:45
    Kličkovanou Silfverberga hosté včas zastavili. Vypadá to na prodloužení.

58:03
    Domácí v postavení mimo hru.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:12
    Kotouč se dotkl ochranné sítě za hostující brankou. Další přerušení hry.

57:04
    Puk byl sražen mimo hrací plochu. Poslední komerční přestávka.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 39. Silfverberg (Vermette), 51. Silfverberg, 62. Perry (Cogliano, Fowler) – 10. Donskoi (Braun, Hertl), 31. Schlemko (Donskoi, DeMelo)

Anaheim Ducks: Bernier (Danis) – Manson, Fowler, Bieksa, Despres, Vatanen, Larsson – Silfverberg, Getzlaf (C), Ritchie – Sörensen, Kesler (A), Cogliano – Perry (A), Vermette, Raymond – Boll, Wagner, Garbutt. Trenér: Randy Carlyle
    San Jose Sharks: Dell (Jones) – Mueller, Braun (A), Dillon (A), Schlemko, Kelly, DeMelo – Donskoi, Hertl (A), Boedker – Labanc, Carpenter, Karlsson – Haley, Wingels, Nieto – Goldobin, Goodrow, Tierney. Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: Leggo, Hanson – Gawryletz, Grandt

Diváci: 16444