Bělorusko – Lucembursko 1:1 (kon.) | Nizozemsko – Francie 0:1 (kon.) | Švédsko – Bulharsko 3:0 (kon.)
Andorra – Švýcarsko 1:2 (kon.) | Faerské ostrovy – Portugalsko 0:6 (kon.) | Lotyšsko – Maďarsko 0:2 (kon.)
Bosna – Kypr 2:0 (kon.) | Estonsko – Řecko 0:2 (kon.) | Gibraltar – Belgie 0:6 (kon.)
Estonsko
0:2 (0:1)
Řecko
Pondělí 10.10.2016, 20:45 • A. Le Coq Arena, Tallinn • Kvalifikace MS (Evropa)

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (22:42:22)

Fauly: 15:3.

Tři body si odvážejí z Estonka Řekové! Řecko přišla již v prvním poločase o dva hráče v obrané řadě, ale na výkonu to nebylo znát. Ještě před vynuceným střídáním se prosadil řecký kapitán Valisil Torosidis po rohovém kopu. Ve druhém poločase byli aktivnější hráči domácí reprezentace, ale branka přišla na druhé straně. Z volného přímého kopu se prosadil fantastickou střelou k tyči Kostas Stafiylidis. V závěru zápasu měli domácí několik pološancí, ale všechny zlikvidoval velmi dobře dnes chytající gólman Udinese Orestis Karnezis.

90+3

90+3
    Konstantin Vassijlev poslal míč ze středu pole na kraj, kde vybojoval rohový kop Kaps. Z něho se však jen provinil faulem Ragnar Klavan, který tak nejspíše ukončil naděje domácího týmu na vstřelený gól.

90+2
    Hlavní rozhodčí István Vad nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90+1
    Domácí se dostali ještě k autovému vhazování, kterého se ujal Ken Kallaste, ale jeho hod do vápna nebyl přesný a nenašel žádného hráče domácí reprezentace.

90
    V poslední minutě druhého poločasu se dostal k míči liverpoolský Ragnar Klavan. Domácí kapitán zavezl míč na útočnou polovinu předal míč do kraje, kde ale přišel velmi rychle o balón Ats Purje.

89
    Jen ve dvou dokázali Mitroglou s Karelisem zaměstnat celou obranu. Přechod do vápna, ale již ve velkém oslabení nezvládli.

88
    Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Joannis Maniatis, přichází Alexandros Tziolis.

87
    Konstantin Vassijlev táhne tým alespoň k brance, ale jeho povedená střela zpoza vápna končí jen nad brankou.

86
    Řekové mají nyní velké problémy v obraně. Na pravé straně si výborně vyměnili míč Pavel Marin s Gertem Kamsem, ale druhý jmenovaný je přichycen v ofsajdu.

85
    Tlak estonského týmu pokračuje. Nyní se ve vápně dostal k míči nejdříve Purje a poté Zejnov, ale oba hráči byli v přehuštěném prostoru obráni o míč.

84
    A mohlo být sníženo! Opět přišel velmi přesný centr z pravé strany. Ve vápna se nejlépe zorientoval Konstantis Vassiljev, ale střelou do středu branky nechal jen vyniknout řeckého brankáře.

83
    Domácímu týmu zbývá zhruba deset minut do konce zápasu, aby vstřelenou brankou alespoň zdramatizovali konec dnešního utkání.

81
    Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Aleksandr Dmitrijev, přichází Sergei Mošnikov.

81
    Mohlo být definitivně rozhodnuto! Na hranici vápna se uvolnil Petros Mantalos, ale míč z kroku napálil jen do břevna. Aksalu se za balonem natahoval marně.

80
    Kostas Mitroglou dostal přesný centr na zadní tyč, ještě si chtěl vylepšit pozici kličkou do středu, ale poté už byl zablokován.

79
    Domácí zkouší stále kombinaci dotlačit až do vápna, ale tam je nyní nepřekonatelný Manolas s Karnezisem.