Twente – Zwolle 2:2 (kon.) | Excelsior – Kerkrade 0:1 (kon.) | Nijmegen – Feyenoord 1:2 (kon.)
Den Haag – Ajax 0:2 (kon.)
FC Twente
2:2 (1:1)
PEC Zwolle
Neděle 16.10.2016, 12:30 • De Grolsch Veste, Enschede • Nizozemská Eredivisie • 9. kolo

Jak jsem avizoval, dnes se na stadiónu v Enschede budou dělit body. Twente nedokázalo proměnit mnoho slibných příležitostí, hosté udělali z minima maximum a z výletu si odváží zasloužený bod.
    Tímto bych se s vámi rozloučil, přeji vám krásný zbytek neděle a u fotbalu zase někdy, na počtenou. (14:23:51)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 7:5. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:14.

90+5

90+4
    Tak přeci, Twente má poslední šanci zápasu, jenže ani ta nevyšla podle představ a dnes se na jejich stadionu budou dělit body.

90+3
    Hra se přesouvá na polovinu Zwolle, domácí mají poslední šanci zahrozit z jejich akce. Ta však končí neúspěchem, brankář Zwolle s odkopem nespěchá.

90+2
    Následně přichází zbytečný faul domácích, takže hosté budou zahrávat standardní situace. To hostům vyhovuje a s rozehrávkou moc nespěchají.

90+1
    Nastavení začíná akcí hostů, kteří se usídlili na polovině hostů a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci. Zatím mají k dispozici autové vhazování.

90+1
    Rozhodčí se rozhodnul nastavit čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Achahbara přibrzdil až praporek pomezního, který signalizuje jeho ofsajdové postavení. Twente může opět přejít do útoku.

89
    Hra je na malý moment přerušena, protože druhý hráč hostů dostal křeče. Vypadá to, že bude v pořádku, a tak hra může pokračovat dál.

88
    Zápas nám ještě nekončí. Na hostující branku se řítil další útok, ale finální fáze domácím nevyšla. Míč končí v zámezí a aut budou mít hosté.

87
    Žlutou kartu dostává Peet Bijen (FC Twente).

86
    Poslední minuty nám vynahrazují zbytek druhého poločasu, který byl velice nudný a neměl žádné vyložené šance.

84
    Zwolle právě vstřelilo branku!
    Tak to byla nádhera, kterou nám předvedl DJANGO WARMERDAM, který napřáhnul ke střele, která pěkně zapadla k levé tyči domácí branky.

83
    Hostům se krátí čas, pokud chtějí získat v dnešním zápase aspoň bod, měli by v posledních minutách zabrat. Domácí hrají totiž poslední minuty výborně.

82
    Celina si krásně pohrál se třemi obránci a poslal krásnou přihrávku na svého spoluhráče, jenže tu přečetl pozorný obránce, který míč odkopnul.

81
    Turecký útočník Ünal je při chuti. Opět se pro přihrávce Jensena tlačil do zakončení, jenže v tomto případě neuspěl. Hostující brankář bude od své branky odkopávat.