Fiorentina – Atalanta BC 0:0 (kon.) | Janov – Empoli 0:0 (kon.) | Inter – Cagliari 1:2 (kon.)
Lazio – Bologna 1:1 (kon.) | Sassuolo – Crotone 2:1 (kon.) | Chievo – AC Milán 1:3 (kon.)
Chievo Verona
1:3 (0:1)
AC Milán
Neděle 16.10.2016, 20:45 • Marco Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A • 8. kolo
    90+4. Dario DAINELLI - 1:3

90+4
    AC Milán právě vstřelil branku!
    Tohle je hodně krutý závěr pro domácí tým! Bacca se dostal do zakončení, jeho střela mířila mimo bránu, jenže míč v letu trefil DARIA DAINELLIHO, od něhož se nešťastně odrazil do brány Chieva takovým způsobem, že Sorrentino neměl šanci včas zareagovat.
    76. Valter BIRSA - 1:2

76
    Chievo právě vstřelilo branku!
    Naději domácím dává standardní situace! Nařízený přímý kop si vzal na starost VALTER BIRSA, který parádní střelu zakroutil přesně do šibenice, takže Donnarumma neměl šanci na míč dosáhnout.
    46. M´Baye NIANG - 0:2

46
    Tohle je studená sprcha pro domácí! Chievo bylo v první půli herně lepší, ale od 46. minuty bude muset dohánět už dvoubrankovou ztrátu! M´BAYE NIANG si naběhl na kolmou přihrávku vyhnul se s míčem bránícímu hráči a stejně jako Kucka nedal parádní střelou zpoza hranice velkého vápna Sorrentinovi šanci.
    45. Juraj KUCKA - 0:1

45
    Domácí zaváhali při rozehrávce a Rossoneri jdou zničehonic do vedení! K míči se dostal JURAJ KUCKA, který prokázal, že umí pálit z dálky, a parádní ranou z více než dvaceti metrů vymetl horní růžek Sorrentinovy brány.