Philadelphia – Anaheim 2:3 (kon.) | Pittsburgh – San Jose 3:2 (kon.) | Boston – New Jersey 2:1 (kon.)
Montreal – Arizona 5:2 (kon.) | Florida – Washington 2:4 (kon.) | Tampa – Colorado 0:4 (kon.)
Minnesota – Toronto 3:2 (kon.) | Dallas – Los Angeles 3:4 (po pr.) | Calgary – Carolina 2:4 (kon.)
Edmonton – St. Louis 3:1 (kon.) | Vancouver – Buffalo 2:1 (kon.)
Philadelphia Flyers
2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
Anaheim Ducks
Pátek 21.10.2016, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

To už je z mé strany vše. Přeji pohodový zbytek noci! (03:57:10)

Hity – 7:12 (22:28)

Je konec! Kačeři poráží Letce z Philadelphie a v pátém utkání sezóny si tak připisují první vítězství. Vítěznou branku zaznamenal v 52. minutě při signalizované výhodě Ryan Garbutt, kterého našel parádní přihrávkou od zadního mantinelu Holzer. Flyers tak domácí premiéra nevyšla podle představ.

59:50
    Dělovku Gostisbehera zblokoval Ryan Kesler! Hosté následně vyhazují a navíc se nejedná o icing.

59:05
    Branky Flyers je prázdná!

59:01
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny!

58:20
    Zatím to nepůjde, hosté bojují o puk v útočném pásmu.

57:58
    Už jen dvě minuty mají Letci na vyrovnání. Každou chvíli můžeme očekávat odvolání Masona.

57:03
    Střelu Perryho ukryl v rukavici Mason. Poslední komerční přestávka tohoto zápasu.

56:49
    Teď už se hráči Anaheimu osmělili. Perryho nabídku nedokázal usměrnit za záda Masona Kesler.

56:25
    Hosté se teď spokojili s tím, že vyhodili puk a vystřídali.

55:43
    Sean Couturier se pokusil o individuální průnik. Kotouč si od mantinelu stáhl na střed, ale netrefil branku.

55:02
    Posledních pět minut třetí třetiny. Blíží se závěrečná fáze zápasu.

54:01
    Domácí hledají možnosti, jak duel vyrovnat. Zatím se ale nemohou dostat přes pečlivou obranu soupeře. Anaheim se vrátil k úspěšnému pojetí z první periody.

53:14
    Nahození Manninga zachytil Vatanen, který může založit protiútok Ducks.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 25. Simmonds (Voráček, Giroux), 31. Read (Bellemare, S. Mason) – 12. Wagner (Boll, Vatanen), 37. Perry (Getzlaf, Vermette), 52. Garbutt (Holzer, Sörensen)

Philadelphia Flyers: S. Mason (Neuvirth) – Gostisbehere, MacDonald, Streit, Provorov, Manning, N. Schultz – Simmonds, Giroux (C), B. Schenn – Voráček, Couturier, Konecny – Weise, Bellemare, Read – Cousins, Gordon, VandeVelde.
    Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Vatanen, Fowler, Holzer, Bieksa, Manson, Stoner – Perry, Getzlaf (C), N. Ritchie – Silfverberg, Kesler, Cogliano – Sörensen, Vermette, Garbutt – Boll, Wagner, Etem.

Rozhodčí: Mclsaac, Peel – Driscoll, Amell

Diváci: 19982