Philadelphia – Anaheim 2:3 (kon.) | Pittsburgh – San Jose 3:2 (kon.) | Boston – New Jersey 2:1 (kon.)
Montreal – Arizona 5:2 (kon.) | Florida – Washington 2:4 (kon.) | Tampa – Colorado 0:4 (kon.)
Minnesota – Toronto 3:2 (kon.) | Dallas – Los Angeles 3:4 (po pr.) | Calgary – Carolina 2:4 (kon.)
Edmonton – St. Louis 3:1 (kon.) | Vancouver – Buffalo 2:1 (kon.)
Dallas Stars
3:4 (1:1, 1:2, 1:0 - 0:1)
Los Angeles Kings
Pátek 21.10.2016, 02:40 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy zase na počtenou. (05:32:00)

Využití: 1:1

Los Angeles si tedy připisuje svou první výhru v letošní sezóně, když porazilo Dallas po prodloužení. Rozhodující branku Kings vstřelil obránce Martinez.

Alec MARTINEZ - 3:4

61:20
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Tak hned první útok hostů přináší rozhodující branku! ALEC MARTINEZ Dostal přihrávku mezi kruhy a Pearson parádně blokoval Lehtonenovi, který nic neviděl, a obránce Kings tak poslal touš do brány Dallasu. Asistence: Tyler Toffoli.

61:02
    Johns špatně přihrál puk Spezzovi, a tak se k puku dostávají Kings.

60:38
    Puk je tečován mimo kluziště, a tak se bude vhazovat před Budajem.

60:20
    Dallas sice vyhrál vhazování, ale Stars se nějak nemohou dostat do útoku.

60:01

Dlouho to nevypadalo, že by se domácím podařilo vyrovnat stav utkání, avšak dvě minuty před koncem domácí trenér Ruff odvolal Lehtonena a tento risk Dallasu vyšel. Spezza totiž vydoloval puk ze skrumáže u mantinelu a následně poslal nechytatelně puk do sítě Kings. Rozhodovat tedy bude prodloužení či případné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:42
    Muzzin jen nahodil puk na Lehtonena, který jej přihrává svým bekům.

59:14
    Parádní práci nyní předvedl Devin Shore, jenž nejdříve skvěle ubránil útok Kings a následně ještě zavezl puk do útočného pásma, kde nahrál na střelu Oduyovi, jehož pokus Budaj ukrývá ve své lapačce.

58:53
    Lindy Ruff (DAL) si bere svůj oddechový čas.

58:53
    Dallas nyní jen vyhodil puk na zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat před Lehtonenem.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 12. Faksa (Spezza), 25. Jamie Benn (Klingberg, Seguin), 58. Spezza (Seguin, Hamhuis) – 9. Dowd (Gilbert, D. Brown), 22. J. Carter (Pearson), 40. Pearson (Setoguchi, J. Carter), 62. Martinez (Toffoli)

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Hamhuis, Klingberg, Oduya, Johns, Lindell, Oleksiak – Jamie Benn (C), Seguin, Eaves – Roussel, Faksa, Spezza – Sharp, Shore, B. Ritchie – McKenzie, Cracknell, Korpikoski.
    Los Angeles Kings: Budaj (Zatkoff) – McNabb, Doughty, Muzzin, Martinez, Forbort, Gilbert – King, Kopitar, Toffoli – Pearson, J. Carter, Setoguchi – Clifford, Shore, Lewis – Andreoff, Dowd, D. Brown.

Rozhodčí: McCauley, Romasko – Wheler, Daisy