Vítkovice – Sparta 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 4:2 (kon.) | Plzeň – Liberec 0:5 (kon.)
Litvínov – Olomouc 3:2 (1:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 3:1 (kon.) | Pardubice – Třinec 0:4 (kon.)
K. Vary – Chomutov 4:3 (po pr.)
po s.n. (1:0)
HC VERVA Litvínov
3:2 (0:2, 1:0, 1:0 - 0:0)
HC Olomouc
Pátek 21.10.2016, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Tipsport extraliga • 14. kolo

Je dobojováno a z mé strany je to už dnes také vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou. (20:07:26)

Je dobojováno. Verva protáhla sérii vítězství na osmé v řadě, když rozhodla v samostatných nájezdech, které rozhodl Válek. Hosté se tak musí spokojit s bodem, i když měli na dosah body tři.

Lukáš VÁLEK - 3:2
    Zdroj: Hokejka TV

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC VERVA Litvínov.
    Jediným úspěšným exekutorem samostatných nájezdů se stal LUKÁŠ VÁLEK, jenž dokázal prostřelit Konráda a rozhodl tak o bonusovém bodu pro Litvínov navíc.

3. série
    1:0
    Jan Knotek naznačil protipohyb Janusovi, ale nakonec svou střelu za jeh záda neposlal.

2. série
    1:0
    Lukešova střela mezi betony neskončila za zády Konráda.

2. série
    1:0
    Rána Juraje Mikúše a po ní zaduněly betony Januse.

1. série
    1:0
    Lukáš VÁLEK se dostal do blízkosti Konráda a střelou švihem ho překonává.

1. série
    0:0
    Eberle svůj nájezd neproměnil.

Samostatné nájezdy začínají.

Ještě dochází k úpravě ledové plochy, ale za malý okamžik už série nájezdů začne.

Ani prodloužení zápas nerozuzlilo. Na řadu tak přicházejí dovednostní soutěže, a sice samostatné nájezdy. Kdo tento zápas dotáhne do vítězného konce?

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:58
    Trávníček a Lukeš měli velké šance v závěru prodloužení, ale Konrád podržel Olomouc.

64:47
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Laš dostává dvě minuty za nedovolené bránění a hrát se bude čtyři na tři.

64:09
    Robin Hanzl jel z levé strany na Konráda a po jeho střele sklapl brankář hostů své betony v pravý čas a stále tak není rozhodnuto.

63:32
    Daniel Sörvik byl opět aktivní, když se dostal ke střele z pravého kruhu. Tu ale vyrazil do bezpečí jeden z obránců hostů, kteří tak odvrátili nebezpečí před vlastní svatyní.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 35. T. Pavelka (Lukeš, V. Hübl), 59. Sörvik (Lukeš, V. Hübl), rozh. náj. Válek – 13. J. Mikúš (Laš, J. Knotek), 15. J. Knotek (Jaroměřský, Laš)