Třinec – Zlín 4:2 (kon.) | HC Litvínov – HC Plzeň 3:8 (kon.) | Kladno – Slavia 2:3 (po pr.)
Havířov – Olomouc 2:1 (po pr.) | Vsetín – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 0:6 (kon.)
Liberec – Mountfield HK 1:4 (kon.) | Sparta – Chomutov 3:4 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 6:4 (kon.)
Kolín – Mladá Boleslav 5:3 (kon.) | Jihlava – Vítkovice 3:2 (kon.)
SC Marimex Kolín
5:3 (1:1, 2:0, 2:2)
BK Mladá Boleslav
Pátek 21.10.2016, 18:00Extraliga staršího dorostu • 16. kolo

Kozlové ve třetí třetině sice přišli o dvougólové vedení, ale dokázali ho znovu získat a vyhráli zaslouženě 5:3. Poprvé v sezoně tak Mladou Boleslav porazili. Získali tak další tři cenné body. (19:55:36)

59:54
    Kolín vyhazuje. To už vypadá dobře pro domácí.

59:49
    Pokus hostí od modré.

59:43
    Kolín vyhazuje na icing.

59:29
    Šíp zkoušel rychle zakončit přechod do útoku, ale vystřelil mimo.

59:16
    Kolín navíc hraje v útočném pásmu.

59:00
    Poslední minuta, pravděpodobně celého zápasu. Dva góly, ne že by to nešlo, ale Mladá Boleslav už není tak jistá.

58:22
    Hraje se v obranném pásmu hostí. Nervozita je na hostích znát a hodně ztrácí kotouče.

57:39
    Foerster se tlačil do brány, ale ztroskotal na kolínských obráncích.

57:00
    Poslední tři minuty třetího dějství.

56:49
    Kozlové právě vstřelili branku!

Kolín vede znovu o dvě branky. ADAM ŠTĚPÁNEK mezi nohy střílí pátou branku Kozlů. Kolínští s hlídali střední pásmo a pak rychle, ale účelně, přešli až před bránu. Asistence: Dotter Samuel.

56:34
    Ze strany Kolína taktická hra. Nikam se netlačí, ale drží se ve středním pásmu si na hraně útočného. Hlavně dobře bránit.

56:00
    Poslední čtyři minuty třetí třetiny. Kolín teď loupí hostím jeden puk za druhým.

55:38
    U hostí stoupá nervozita, kazí víc a víc přihrávek.

54:55
    Gorás mohl po brejku vsítit další gól. Vystřelil pěkně, mířil do růžku, ale střela šla těsně mimo.

54:26
    Pro změnu se hraje u mantinelu v kolínském pásmu.

54:01
    Strkanice v kolínském pásmu. Hostím se čas krátí a nervy jsou na pochodu.

Tereza Hölzlová

Branky a nahrávky: 3. Kronus (Zdeněk, Grauer), 26. Dotter (Vasilev), 35. Zdeněk (Zheliznyak), 52. Gorás (Zheliznyak), 57. Štěpánek (Dotter) – 19. Tóth (Kučera), 41. Hrachovec (Horský), 44. Šíp

SC Marimex Kolín: Březina (Burda) – Dotter, Štěpánek, Zdeněk, Grauer, Mikula, Dudycha, Sýkora, Nutil, Gorás, Kronus, Rulc, Zheliznyak, Dytrych, Plíhal, Vasilev
    BK Mladá Boleslav: Marek (Rylich) – Beneš, Novák, Dlabola, Jirásek, Horský, Homolka, Nepokoj, Červenka, Čermák, Křížek, Tóth, Veverka, Hrachovec, Šíp, Foerster, Havelka, Jindra, Kučera

Rozhodčí: Veselý – Čížek, Křivohlavý