NY Rangers – St. Louis 5:0 (kon.) | Columbus – Dallas 3:2 (po pr.) | NY Islanders – Tampa 1:6 (kon.)
Florida – Boston 1:2 (kon.) | Toronto – Edmonton 3:2 (po pr.) | Ottawa – Carolina 2:1 (po pr.)
Minnesota – Buffalo 1:2 (kon.) | Winnipeg – Washington 2:3 (kon.) | Chicago – Calgary 5:1 (kon.)
Colorado – Nashville 1:5 (kon.) | Arizona – San Jose 3:2 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 0:4 (kon.)
Florida Panthers
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Boston Bruins
Středa 02.11.2016, 00:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

56:40
    Harperův hit byl nešťastný v tom, že Krug se dostal po MacKenzieho zásahu na led a moc nescházelo k tomu, aby mu Harper dopadl bruslí za krk, Nimécně, jsou z toho dva pětiminutové tresty – jeden pro Harpera a druhý pro McQuaida za bitku. Druhý jmenovaný navíc dostal ještě dvě minuty za hrubost.

46:23
    Na 2+2 minuty za vysokou hůl je nakonec vyloučen Kyle Rau.

42:18
    Torey Krug je nakonec vyloučen za nedovolené bránění Malginovi u obranné modré čáry a Panthers tak dostávají šestou dnešní přesilovou hru.

34:54
    Zcela jasným nedovoleným bráněním se provinil proti Barkovovi Brad Marchand a Panthers tak dostávají dnes již pátou přesilovkovou příležitost.

34:32
    Derek MacKenzie s Jimmym Hayesem tak opět jdou ve stejný čas na trestnou lavici. Tentokrát byla jejich vzájemná interakce potrestána pěti minutami.

32:28
    Za faul na Beleskeyho a následnou potyčku jsou pak ještě na dvě minuty vyloučeni Derek MacKenzie (sekání) a Jimmy Hayes (hrubost).

28:28
    Krejčí ztratil puk u obranné modré a způsobil tak svému týmu problémy, které vyvrcholily Chárovým faulem. Ten jde podruhé v tomto utkání na trestnou lavici, tentokrát se provinil hákováním.

25:35
    Barkov byl při zakládání útoku zadržen a svůj druhý dvouminutový trest v tomto utkání, tentokrát za držení, půjde odpykat Tim Schaller.

15:01
    Nakonec je ale za podržení za brankou Luonga vyloučen Denis Malgin. K podražení došlo ještě před Mathesonovým únikem.

11:06
    A Panthers mohou pokračovat v tlaku, Zdeno Chára je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

04:39
    Tim Schaller zahákoval Ekblada a domácí si vyzkouší první přesilovou hru v tomto utkání.