Žilina B – Nitra 4:1 (kon.) | Spiš. N. Ves – Lipany 6:0 (kon.) | MFK Zvolen – FC Košice 1:2 (kon.)
Bardejov – Lok. Košice 0:2 (kon.) | Haniska – R. Sobota 2:2 (kon.) | Nové Mesto n/V – B. Bystrica 2:1 (kon.)
Martin – Šamorín 3:4 (kon.) | Poprad – L. Mikuláš 2:3 (kon.)
FK Haniska
2:2 (1:2)
MŠK Rimavská Sobota
sk Sobota 12.11.2016, 13:30 • Štadión FK Haniska • MONACObet liga

90
    Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Kuridze, prichádza Petrusz.
    Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Janco, prichádza Miklovič.

87
    Striedanie v tíme FK Haniska: z ihriska odchádza Laczko, prichádza Majoroš.

84
    Žltú kartu dostáva Vargic (MŠK Rimavská Sobota).

81
    Striedanie v tíme FK Haniska: z ihriska odchádza Fejerčák, prichádza Stankovič.

77
    Striedanie v tíme FK Haniska: z ihriska odchádza Cuprišin, prichádza Šalagovič.

62
    Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Morháč, prichádza Püšpöky.

53
    Haniska dala gól! Domáca Haniska vyrovnáva po siedmich minútach druhého polčasu! Postaral sa o to SAMUEL BECK! Pred nami je ešte dlhých 40 minút.

47
    Žltú kartu dostáva Spasojević (MŠK Rimavská Sobota).

38
    Rimavská Sobota dala gól!
    A tak sa aj deje! Autorom gólu je MARTIN JANCO. Rimavská Sobota dokončila obrat v prvom polčase, Haniska inkasuje aj druhýkrát v priebehu tejto desaťminútovky.

33
    Máme vyrovnané! Hostia sa predsa dočkali ešte v prvom polčase. Po polhodine hry začíname odznova. Autorom gólu je brankár MAREK PROŠOVSKÝ, ktorý prekonáva svojho náprotivka v 33. minúte!

9
    Haniska dala gól! Po rohovom kope sa nám mení stav duelu. Domáci sa po štandardke presadili a vedú v zápase už na konci deviatej minúty! Autorom gólu je ROMULO SILVA SANTOS.