Žilina B – Nitra 4:1 (kon.) | Spiš. N. Ves – Lipany 6:0 (kon.) | MFK Zvolen – FC Košice 1:2 (kon.)
Bardejov – Lok. Košice 0:2 (kon.) | Haniska – R. Sobota 2:2 (kon.) | Nové Mesto n/V – B. Bystrica 2:1 (kon.)
Martin – Šamorín 3:4 (kon.) | Poprad – L. Mikuláš 2:3 (kon.)
MŠK Fomat Martin
3:4 (2:2)
FC ŠTK 1914 Šamorín
sk Sobota 12.11.2016, 13:30 • Štadión FK Slovan Žabokreky • MONACObet liga

72
    Martin dal gól! Po šiestom rohovom kope ale gól prichádza, Martin znižuje na rozdiel jediného gólu! RADOSLAV ĎANOVSKÝ sa v zápase presadil už druhýkrát a dáva domácim iskierku nádeje.

61
    Šamorín dáva gól! Prvý raz v zápase jeden z tímov vyhráva už o dva góly! LEONEL ADRIAN AUBAN dokázal domáceho brankára prekonať už po druhýkrát a hostia vyhrávajú už 4:2!

53
    Šamorín dáva gól! Z protiútoku je presný zásah v bráne Hažera! Rýchly brejk Šamorínčania dokázali využiť a v zápase druhýkrát vedú! LUCAS HENRIQUE DOS SANTOS sa zapísal do stretnutia svojim druhým gólom a svoj tím posiela do vedenia.

30
    Šamorín dáva gól! Máme o päť minút neskôr a stav je opäť vyrovnaný! Šamorín vyrovnáva na 2:2! Autorom gólu je LEONEL ADRIAN AUBAN.

25
    Martin dal gól! Domáci otáčajú vývoj duelu a Martin tak vedie na začiatku 25. minúty 2:1! Postaral sa o to MARTIN BOĎA, ktorý prekonáva Hajdúcha!

17
    Martin dal gól! Aktívny Martin sa dočkal! Domáci vyrovnávajú na 1:1, odpoveď na seba nenechala dlho čakať! RADOSLAV ĎANOVSKÝ využíva taktiež ponúknutý pokutový kop.

8
    Šamorín dáva gól! Hostia sa ujímajú vedenia po góle zo značky bieleho bodu! LUCAS HENRIQUE DOS SANTOS sa nemýlil a brankára Hažera prekonal!

Viktor Kalinács

Branky: 17. Ďanovský (pen.), 25. Boďa, 72. Ďanovský – 8. Dos Santos (pen.), 30. Adrian Auban, 53. Dos Santos, 61. Adrian Auban

Karty:   34. Ďanovský (MRT), 90+1. Burger (MRT) – 28. Horváth (SAM), 89. Hajdúch (SAM)

Rohy: 8:2.
    MŠK Fomat Martin: Hažer – Boďa, Romančík (C), Palenčár, Ďungel, Ďanovský, Burger, Gríger, Repáň, Koleno, Lanko
    Náhradníci: Melich, Sapieta, Jesenský, Bobok, Feriančik

FC ŠTK 1914 Šamorín: Hajdúch – Horváth (C), Adrian Auban, Dos Santos, Mezovský, Ágh, Edginton, Souza Santos, Marič-Bjekič, Silvino Da Cruz, Králik
    Náhradníci: Špánik, Pončák, Čemba, Poser, Ozogány, Mariotto Dos Santos

Rozhodčí: Michal Čiernik – Peter Mihalík, Roman Poracký