Boston – St. Louis 2:4 (kon.) | Toronto – Carolina 1:2 (kon.) | Florida – Philadelphia 1:3 (kon.)
Montreal – Ottawa 3:4 (kon.) | Anaheim – NY Islanders 2:3 (4:5 po s.n.)
po s.n. (4:5)
Anaheim Ducks
2:3 (1:2, 0:0, 1:0 - 0:0)
New York Islanders
Středa 23.11.2016, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL
    Nekonečné nájezdy ovládli newyorští Islanders.

1. Cam Fowler (ANA) 1+1
    2. Thomas Greiss (NYI) 39 zák., 2 góly, 95,1%
    3. Ondřej Kaše (ANA) 0+0 (07:21:32)

Československá stopa v zápase
    Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:53.

Po první třetině vedli Islanders o jednu branku. Ve druhé třetině jsme gól neviděli. V poslední periodě dokázali hosté vyrovnat. Prodloužení nerozhodlo, a tak jsme viděli samostatné nájezdy. Dámy a pánové, rozhodnout musela až čtrnáctá série. Kevin Bieksa neuspěl a na druhé straně se prosadil Nick Leddy.

Nick LEDDY - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Islanders.
    Autorem vítězné branky je NICK LEDDY.

14. série
    4:5
    Nick LEDDY proměňuje.

14. série
    4:4
    Kevin BIEKSA neproměňuje. Minul branku, rovněž ruský blafák.

13. série
    4:4
    Johnny BOYCHUK neproměňuje. Ani série číslo 13 nerozhodla. Boychuk zvolil zakončení zvané ruský blafák.

13. série
    4:4
    Ryan GARBUTT neproměňuje. Minul branku, gólman zasahovat nemusel.

12. série
    4:4
    Thomas HICKEY proměňuje. Pokračujeme dál, bekhendem překonal brankáře domácích. Rozhodčí sledují videozáznam. Probíhá hovor mezi Anaheimem a Torontem, kde je videocentrála NHL. Gól platí.

12. série
    4:3
    Shea THEODORE proměňuje. Uspěl střelou mezi rukou a tělem.

11. série
    3:3
    Anthony BEAUVILLIER neproměňuje. Tak ani jedenáctá série neurčila vítěze.

11. série
    3:3
    Andrew COGLIANO neproměňuje. Domácí hráč nic nevymyslel.

10. série
    3:3
    Anders LEE neproměňuje. Desátá série nerozhodla, pojede se jedenáctá.

10. série
    3:3
    Nick RITCHIE neproměňuje. Ani tento hráč neproměnil svůj první nájezd v NHL.

9. série
    3:3
    Jason CHIMERA neproměňuje. Domácím pomohla tyčka, kterou Chimera nyní trefil.

9. série
    3:3
    Hampus LINDHOLM neproměňuje. První nájezd v kariéře NHL neproměnil.

8. série
    3:3
    Nikolaj KULJOMIN proměňuje. Znovu hosté uspěli, pokračujeme dál.

8. série
    3:2
    Ondřej KAŠE proměňuje. První nájezd v NHL a poradil si ve stylu velkých střelců. Položil si brankáře a bekhendem zakončil pod horní tyč.

7. série
    2:2
    Casey CIZIKAS neproměňuje. Hostující hráč vůbec nedokázal trefit branku.

7. série
    2:2
    Antoine VERMETTE neproměňuje. Nedokázal prostřelit brankáře Greise.

6. série
    2:2
    Ryan STROME proměňuje. Drama pokračuje dál, 2:2.

6. série
    2:1
    Cam FOWLER proměňuje. Domácí jdou v šesté sérii do vedení.

5. série
    1:1
    Alan QUINE neproměňuje. Jonathan Bernier jej výborně vychytal.

5. série
    1:1
    Ryan KESLER neproměňuje. Mezi betony mezera nebyla.

4. série
    1:1
    John TAVARES proměňuje. Počkal si na první pohyb brankáře a překonal jej.

4. série
    1:0
    Rickard RAKELL proměňuje. Jel hodně pomalu, vyčekal si brankáře a domácí jdou do vedení. Rána mezi rukou a tělem.

3. série
    0:0
    Josh BAILEY neproměňuje. Zkoušel oblíbenou kličku, ale nedotáhl ji do úspěšného konce.

3. série
    0:0
    Ryan GETZLAF neproměňuje. Nemyslel to ale neuspěl.

2. série
    0:0
    Brock NELSON neproměňuje. Mířil mezi betony, ale netrefil přesně.

2. série
    0:0
    Corey PERRY neproměňuje. Nic vymyslet nedokázal, Thomas Greiss kryje.

1. série
    0:0
    Andrew LADD neproměňuje. Minul branku, gólman zasahovat nemusel.

1. série
    0:0
    Jakob SILFVERBERG neproměňuje. Domácí hráč první nájezd neproměnil.

Samostatné nájezdy začínají.

Základní doba ani prodloužení nerozhodlo, a tak uvidíme nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:17
    Pravděpodobně uvidíme nájezdy.

64:00
    Jonathan Bernier musel zasahovat na druhé straně. Buly před domácí brankou, sledujeme velmi aktivní prodloužení. 6:1 na střely v nastaveném čase.

63:40
    Jakob Silfverberg nedokázal ve výborné střelecké pozici překonat brankáře Islanders. Thomas Greiss zachránil hostující celek.

63:20
    Jakob Silfverberg výborně vystřelil zápěstím, ale ještě lepší zákrok si připisuje brankář hostů.

62:54
    Cam Fowler se snažil dostat do střelecké pozice, spoluhráč mu však přihrál nepřesně.

62:10
    Domácí mají puk za svou brankou, Islanders se musí dál bránit aktivní hře Ducks.

61:35
    V prodloužení jsou jednoznačně aktivnější domácí hokejisté, těm se ovšem nedaří vstřelit rozhodující branku.

61:17
    Shea Theodore se znovu dostal ke střele na branku, Thomas Greiss jeho ránu vyrážečkou poslal do ochranné sítě.

60:40
    Jakob Silfverberg jen o malý kousek minul vzdálenější tyčku, domácí hrají v prodloužení lépe.

60:24
    Ryan Kesler se jako první dostal v prodloužení ke střele, ale minul branku.

60:01

Základní hrací doba nerozhodla, a tak uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:49
    Hosté se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:25
    V poklidném tempu se dohrává třetí třetina, pravděpodobně uvidíme prodloužení.

59:05
    Ryan Getzlaf se dostal do výborné střelecké pozice, potáhl si kotouč na střed hrací plochy, jeho rána se do branky však nevešla.

58:50
    Ryan Kesler trefil brankovou konstrukci. Nechybělo mnoho a domácí šli do vedení.

58:38

58:18
    Jonathan Bernier výborně nyní zachránil domácí. Brock Nelson se dostal k odraženému kotouči, který následně ještě dokázal domácí brankář zastavit.

57:44
    Ještě polovina přesilové hry, Josh Bailey se nedokázal výrazněji prosadit.

57:15
    Ryan Strome vystřelil od modré, jeho tvrdá střela trefila domácího brankáře do betonu. Jonathan Bernier inkasoval tvrdý zásah kotoučem.

56:46
    Kotouč je za brankou hostů, odkud Islanders zakládají útočnou akci.

56:38
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nick Ritchie – 2 min., držení protihráče).

56:14
    Rickard Rakell hlídkoval před brankou Islanders, kam směřoval kotouč, ale tečovat jej nedokázal, jako první se k puku dostal Thomas Greiss.

55:30
    Anthony Beauvillier se pokoušel dostat kotouč do útočného pásma, což se mu nepodařilo. Naopak následovala rychlá akce Ducks, a tak musel Thomas Greiss zasahovat.

55:01
    Posledních pět minut zbývá do konce třetí třetiny, stav zápasu je vyrovnaný, optickou převahu mají nyní hráči Anaheimu.

54:12
    Travis Hamonic bojoval o puk v útočném pásmu, ale nedostal se k němu přes dobře hrajícího obránce Kevina Bieksu.

53:22
    Zajímavý závěr zápasu je k vidění, po vyrovnávací brance sledujeme rychlý hokej, hodně útočný. Brankáři musí být pozorní, rozhodně se nenudí.

52:06
    Jonathan Bernier musel zasahovat proti rychlé akci hostujícího celku. Výborné čtení hry předvedl brankář domácích.

51:04
    Domácí celek hraje momentálně velmi dobře takticky, snaží být nesmírně pozorný před vlastní brankou. Nechce udělat chybu.

50:30
    Sledujeme rychlý hokej, nyní jsou aktivnější hosté, kteří se na několik desítek vteřin usadili v útočném pásmu, zakončit se jim však nepodařilo.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny, domácí aktivněji hrající hokejisté vyrovnali stav zápasu na 2:2. Nyní mají oba týmy k výhře stejně daleko či blízko.
    49:08 Rickard RAKELL - 2:2

49:08
    Anaheim právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno, z pohledu domácích, konečně. Mnoho šancí si Ducks dokázali vytvořit. Corey Perry se s RICKARDEM RAKELLEM dostali do přečíslení dva na jednoho. Perry výborným pasem našel Rakella, který přesně zakončil. Asistence: Corey Perry, Cam Fowler.

48:40
    31:26, střelecky jsou Ducks aktivnější. Zatím se ale nemohou střelecky prosadit.

48:10
    Sledujeme rychlou hru, domácí hokejisté se snaží vyrovnat, výborně ale chytá brankář Greiss v brance Islanders.

47:40
    Thomas Greiss kryje střelu Ryana Keslera. Po komerční přestávce se bude vhazovat před brankou Islanders.

46:40
    Kevin Bieksa to zkoušel od modré čáry, jeho zakončení nebylo nejpovedenější, ale i tak musel brankář Thomas Greiss zasahovat.

46:10
    Ondřej Kaše se znovu do výborné střelecké pozice, využil své rychlosti k překonání obránce, gólmana si odvezl na stranu a vystřelil. Opět trefil jen tyčku!

45:47
    Thomas Greiss vychytal dalšího domácího hráče. Ducks míří na branku soupeře z každé pozice.

45:27
    27:26, tak aktuálně vypadá statistika střel na branku, nyní jsou aktivnější domácí.

45:00
    Pět minut hry ze třetí třetiny je pryč. Více ze hry mají nyní domácí hokejisté, kteří se ovšem nemohou střelecky prosadit. Velmi dobře chytá brankář Thomas Greiss.

44:18
    Domácí fanoušci vůbec poprvé v zápase hlasitěji podporují domácí. Ducks podporu vnímají a snaží se o vyrovnání.

43:39
    Z ničeho nic se stabilně dostali domácí do útočného pásma, snaží se něco vymyslet před brankou Islanders. Zatím ale neúspěšně. Kotouče létají okolo branky, Thomas Greiss však mnoho práce nemá.

42:54
    Ryan Getzlaf se dostal do postavení mimo hru, rozhodčí tak přerušují akci Ducks. Následovat bude buly ve středním pásmu.

42:25
    Oslabení Anaheimu se blíží ke svému konci, hosté pravděpodobně svou přesilovou hru proměnit nedokáží.

42:01
    Adam Pelech se dostal do zakončení, gólman Ducks Jonathan Bernier kryje jeho střelu ze střední vzdálenosti. Buly před jeho brankou.

41:46
    Více než polovina oslabení je pryč, domácí hrají momentálně dobře, drží hru mimo obranné pásmo.

41:19
    Hostující celek hraje v přesilové hře hodně aktivně, poměrně snadno se dostává do útočného pásma, a tak se domácí musí bránit.

40:32
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Getzlaf – 2 min., sekání).

40:01

Druhá třetina přinesla méně útočný hokej než třetina první. Paradoxně střel bylo k vidění nepatrně více. Další branka nepadla, a tak platí stav 1:2. Vyrovnat mohl domácí Ondřej Kaše, ale trefil brankovou konstrukci.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:36
    Už se nic nestane.

39:26
    V poklidném tempu se dohrává druhá třetina, vhazovat se bude ve středním pásmu.

38:16
    Kevin Bieksa mohl vystřelit, ale rozhodl se pro přihrávku před branku, kde byli jeho spoluhráči. Corey Perry nedokázal následně zakončit přesně.

38:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:40
    Hampus Lindholm se dostal s kotoučem do útočného pásma, ale vystřelit na branku Greisse se mu nepodařilo.

37:13
    Shea Theodore se pokoušel ukořistit kotouč a dostat se do zakončení, ale obránci Islanders jeho snahu rychle zastavili.

36:44
    Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, ve které jsme viděli méně útočný hokej a na další branku stále čekáme.

36:32

36:16
    Do další zajímavé pozice se dostal Travis Hamonic. Jeho ránu od modré kryje výborně postavený brankář Ducks.

35:41
    Jonathan Bernier kryje další střelecký pokus. Tentokrát neuspěl hostující kapitán John Tavares.

35:10
    Přesilovou hru hrají hráči Islanders hodně aktivně, celkem snadno se dostali do útočného pásma, ale probojovat se do zakončení se jim nyní nedaří.

34:32
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ondřej Kaše – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

34:32
    Ducks tlačí, ale na vyrovnání zatím nedosáhnou. Následovat bude komerční přestávka.

34:20
    Hampus Lindholm se dostal ke střele od modré čáry, jeho zakončení nebylo nejpřesnější.

34:00
    Andrew Cogliano čekal na přihrávku před brankou, nedostal ji, a tak sám musel k mantinelu a bojovat o puk.

33:30
    Alan Quine se s kotoučem dostal před branku domácích, ale zakončení se mu nepodařilo podle představ.

33:00
    Hostující celek kontroluje dění na ledové ploše, domácí nemají mnoho šancí, jak se stabilněji usadit v útočném pásmu.

31:24
    Další zákrok brankáře Jonathana Berniera. Buly před jeho brankou.

31:05
    Kotouč přejel přes všechny čáry, bude se vhazovat před brankou domácího týmu. Ducks momentálně hrají nejhorší pasáž v zápase, nemohou se dostat do útočného pásma, v jejich hře je velké množství nepřesností.

30:11
    Komerční přestávka.

30:01
    Pomalu ale jisté se dostáváme do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu. Hostující celek stále vede o jednu branku. Vyrovnat mohl domácí Ondřej Kaše, který trefil brankovou konstrukci.

29:33
    Střelecky je zápas vyrovnaný, oba týmy podle statistik vystřelily na branku soupeře 17 pokusů.

29:10
    Thomas Greiss výborně dokázal zastavit rychlou akci domácích. Nechybělo mnoho a Ducks vyrovnali. Ondřej kaše to byl, kdo se dostal po krásné akci do zakončení, trefil tyčku!

28:39
    Nick Ritchie hledal před brankou postaveného spoluhráče, přihrát mu však přesně nedokázal. Akce domácích tak končí bez střely na branku.

27:45
    Cal Clutterbuck vyváží kotouč z obranného do útočného pásma, do zakončení se však nedostal, naopak byl tvrdě atakován domácím Joshem Mansonem. Souboj zcela v pořádku.

26:51
    Hra je přerušena, sledujeme nyní klidnější pasáž hry. Tempo zápasu proti první třetině opadlo. Hře by vstřelená branka na jedné či druhé straně vrátila náboj.

26:34
    Po výborném zákroku Thomase Greisse je hra přerušena, následovat bude komerční přestávka.

26:20
    Islanders hrají nyní aktivněji, nedávají svému soupeři mnoho prostoru pro akci.

25:43
    O puk se bojuje za brankou Ducks. Následně se Josh Bailey do zakončení probojovat přes dva obránce nedokázal.

25:23
    Střelecky je zápas vyrovnaný, oba týmy vystřelily na branku soupeře 15 střel.

25:09

24:35
    Aktivní hra hostujícího celku pokračuje dál. Ovšem po špatné přihrávce na modré se domácí dostali do brejku dva na jednoho. Thomas Greiss kryje velkou šancí Ducks.

23:59
    Kotouč se odrazil od hostujícího Joshe Baileyho do předbrankového prostoru. Domácí brankář kryje i nyní. Výborné čtení hry od gólmana Ducks.

23:50
    Jonathan Bernier kryje další střelecký pokus Islanders. V přesilovce se dostali ke střele od modré čáry, ale domácí brankář neměl s výhledem problém s celkem snadno kryje.

23:09
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Jakob Silfverberg – 2 min., hákování).

23:02
    Sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene. Po střele ze středního pásma přerušuje domácí brankář hru.

22:27
    Jonathan Bernier rozehrál puk od vlastní branky, pomohl tak spoluhráčům dostat hru z obranného do středního pásma.

21:52
    New York Islanders hraje nyní v útočném pásmu domácích, ale do zakončení se hokejisté v bílem nemohou probojovat.

21:31
    Travis Hamonic se dostal ke střele od modré čáry, s jeho ránou neměl domácí brankář Jonathan Bernier výraznější problém.

21:00
    Zajímavý hokej pokračuje druhou třetinou, hostující hokejisté jsou v jejím úvodu aktivnější, ale domácí Ducks se svědomitě brání.

20:26
    Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu, první přerušení hry ve druhé třetině.

20:01
    Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hostující hokejisté, kteří po první třetině vedou o jednu branku.

20:01

Diváci se v tomto zápase rozhodně nenudí. První branku utkání vstřelil v přesilovce domácí Cam Fowler. Krátce po polovině první třetiny, opět v přesilovce, hosté vyrovnali. Ránu Adama Pelecha tečoval John Tavares. V čase 16:42 se hosté dostali do vedení, když v přesilové hře John Tavares vyzval ke skórování Joshe Baileyho, který neodmítl.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:30
    V poklidném tempu se tato část hry dohrává.

19:00
    Probíhá poslední minuta hry v první třetině.

18:43
    Ryan Getzlaf se pokoušel probojovat do výraznější pozice, ale neuspěl proti přesile obránců Islanders.

18:10
    Domácí hokejisté hrají aktivněji, snaží se ještě něco vymyslet a zakončit rychlou akci. Od soupeře však nedostávají mnoho prostoru.

18:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:40
    Domácí se snaží o vyrovnání, ale nemohou se stabilněji dostat do útočného pásma.

17:18
    Thomas Greiss kryje rychlou akci domácích. Následovat bude komerční přestávka.
    16:42 Josh BAILEY - 1:2

16:42
    Islanders právě vstřelili branku!
    Gólem v přesilovce otáčejí hosté skóre a vedou. Krásná přihrávka na Johna Tavarese a rychlé zakončení JOSHE BAILEYHO znamená, že Islanders vedou. Jonathan Bernier nedokázal zasáhnout. Asistence: John Tavares a Nick Leddy.

15:56
    Buly v obranném pásmu Islanders vyhráli hosté, kteří se dostali poměrně rychle a snadno do útočného pásma.

15:17
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Sami Vatanen – 2 min., podražení).

14:15
    New York Islanders se poměrně snadno dostal do útočného pásma, kde kombinoval. Do výraznějšího zakončení se hosté probojovat nedokázali.

13:45
    Jonathan Bernier výborně dokázal zasáhnout proti střele jednoho z hráčů Islanders. Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.

13:10
    10:7, střelecky jsou aktivnější hráči Ducks. Jedech převahu se však nedaří vyjádřit vedoucím gólem.

12:26
    New York vyrovnal stav zápasu a nyní jsou to domácí, kteří se snaží o rychlé získání vedení zpět na svou stranu.
    11:51 Adam PELECH - 1:1

11:51
    Hostující celek vyrovnává stav zápasu. ADAM PELECH vystřelil od modré a jeho tvrdá rána nebyla tečovaná. Kotouč končí v brance. První gól pro Adama Pelecha v NHL. Asistence: Calvin de Haan a Josh Bailey.

11:12
    Islanders hrají na své vlastní polovině, sledujeme poměrně aktivní hokej z obou stran. Diváci sledující tento zápas přímo v hale se rozhodně nenudí.

10:20
    Ryan Getzlaf dostal puk do útočného pásma, jeho spoluhráči si výraznější šanci vytvořit nedokázali. Následně hosté dostali hru do neutrální zóny.

10:01
    Dostáváme se do druhé poloviny první třetiny, kterou načíná zakázané uvolnění Ducks. Vhazovat se tak bude před Jonathane, Bernierem.

09:25
    Jason Chimera hlídkoval před brankou domácích, ale puk se k němu nedostal. Hosté hrají nyní aktivněji. Snaží se vyrovnat, ale nemohou si vytvořit vyložené šance.

09:03
    Nick Leddy se dostal do výborné střelecké pozice, ale jeho rána byla až příliš přesná. Trefil štangli domácí branky. Nechybělo mnoho a bylo vyrovnáno.

08:35
    Nyní sledujeme klidnější pasáž zápasu, ani jeden celek se nikam nežene, v hra plyne v poklidném tempu.

08:10
    8:3, střelecky jsou domácí hokejisté aktivnější. Osm střel Anaheimu a jedna vstřelená branka.

08:04

07:31
    Půlminuta přesilové hry domácích, vhazovat se bude v jejich útočném pásmu. Islanders tentokrát nedokázali odehrát puk do středního pásma napoprvé, pak už ano.

07:15
    Puk se ve středním pásmu, bránící se celek hraje v oslabení velmi dobře. Ke střele z velké dálky se dostal Shea Theodore. Minul branku.

06:45
    Znovu vlastní nedůsledností přicházejí domácí hokejisté o útočné pásmo. První přesilovku odehráli Ducks dobře, nyní nehrají zdaleka tak aktivně.

06:19
    Domácí celek se zatím nemůže probojovat do útočného pásma, hosté hrají v oslabení hodně aktivně.

06:04
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Calvin de Haan – 2 min., sekání). Ponechaná výhoda domácích a velké šance končí, hra je přerušena, Ducks budou hrát po komerční přestávce přesilovku.

05:13
    Andrew Cogliano bojoval o puk v útočném pásmu, následovala přihrávka na modrou a střela. Jakob Silfverberg se pokoušel dostat k odraženému kotouči, ale nepodařilo se mu to.

04:45
    3:3, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Střelecky je zápas vyrovnaný, na góly vedou domácí.

04:11
    Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek momentálně nedominuje. Hraje se zejména ve středním pásmu.

03:10
    Po zajímavé kombinaci se do zakončení dostal Nick Ritchie. Jeho střela z poměrně velkého úhlu byla snadným soustem pro brankáře Thomase Gresisse.

03:00
    Thomas Hickey se přes dva obránce probojoval do zajímavé střelecké pozice, ale domácího brankáře prostřelit nedokázal.

02:48
    Jonathan Bernier nakonec musel zasahovat, střelu od modré se před brankou pokoušet tečovat ještě John Tavares.

02:36
    Hostující celek se pokouší vyrovnat, zatím se ale stabilněji nemůže prosadit v útočném pásmu.

02:20
    Jonathan Bernier raději přerušil hru, poskakující kotouč ukryl do rukavice. Buly před brankou Anaheimu.
    01:04 Cam FOWLER - 1:0

01:04
    Domácí se v přesilové hře dostávají do vedení. Ryan Getzlaf poslal kotouč na modrou čáru, kde byl CAM FOWLER. Jeho tvrdá rána končí v brance, a tak Ducks vedou. Thomas Greiss nedokázal puk zastavit v cestě za brankovou čáru. Asistence: Ryan Getzlaf.

00:51
    Ryan Kesler se pokoušel tečovat puk v předbrankovém prostoru, ale nepodařilo se mu to. Thomas Greiss výborně zasáhl, a tak je hra přerušena.

00:38
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Anthony Beauvillier – 2 min., hákování).

00:19
    První střelu na branku si připisuje hostující celek. Domácí brankář Jonathan Bernier kryje střelu z velké vzdálenosti, a tak se vhazuje před brankou Ducks.

00:01

Zápas začne o něco později, což je u NHL zvykem.

Anaheim Ducks: Bernier (Gibson) – Fowler, Vatanen, H. Lindholm, Manson, Bieksa, Theodore – Rakell, Getzlaf, Perry – Cogliano, Kesler, Silfverberg – N. Ritchie, Vermette, O. Kaše – Garbutt, Wagner, Boll.

New York Islanders: Greiss (Bérubé) – Leddy, Hamonic, Hickey, Boychuk, de Haan, Pelech – Jo. Bailey, Tavares, Beauvillier – N. Kuljomin, B. Nelson, R. Strome – Lee, Quine, Chimera – Ladd, Cizikas, Clutterbuck..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Hosté už měli v Honda Center trénink.

Domácími nejproduktivnějšímu hráči jsou C. Perry a R. Getzlaf. Oba mají 15 bodů. Na druhé straně je nejproduktivnějším hráčem J. Bailey se 13 body.

Domácí jsou v tabulce Západní konference na páté pozici (9-0-3-7, 21 bodů), a hosté jsou ve Východní konferenci na posledním místě (4-1-4-8, 14 bodů).

Anaheim Ducks z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Carolinou Hurricanes 4:2, Edmonton Oilers 4:1 a New Jersey Devils 3:2. Nestačil na Nashville Predators 0:5 a Los Angeles Kings 2:3.

New York Islanders z posledních pěti západů vyhrál jen jednou, porazil na svém ledě Vancouver Canucks 4:2. Nestačil na Tampu Bay Lightning 1:4 a 0:4, Floridu Panthers 2:3 v prodloužení a Pittsburgh 2:3 v prodloužení.

Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a New York Islanders.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 2. Fowler (Getzlaf), 50. Rakell (Perry, Fowler) – 12. Pelech (de Haan, Jo. Bailey), 17. Jo. Bailey (Tavares, Leddy), rozh. náj. Leddy