Slavia – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Příbram – Jihlava 0:0 (kon.) | Zlín – Dukla Praha 0:1 (kon.)
Karviná – Bohemians 1905 3:0 (kon.) | Teplice – Jablonec 1:0 (kon.)
FK Teplice
1:0 (0:0)
FK Jablonec
Sobota 26.11.2016, 18:15 • AGC aréna, Teplice (kapacita 18 221) • ePojisteni.cz liga • 15. kolo

Druhý poločas byl už o něco svižnější a utkání nakonec rozhodla tečovaná střela domácího Tomáše Kučery z 71. minuty. Jablonec pak už nenašel odpověď na vyrovnání, naopak Teplice mohly udeřit z některého brejku. (20:05:20)

90+1

90
    Sudí Orel nastavuje zápas o jednu minutu.

90
    Na druhé straně musel tečovanou střelu lapit Grigar.
    90. V závěru mohl pojistit výhru Vaněček, Hrubý nadvakrát zasáhl.

90
    Teplice v závěru mohly pojistit svou výhru, po přihrávce do malého vápna tvrdě pálil Vaněček, ale Hrubý jeho pokus na dvakrát zastavil.

89
    Tecl na sebe vybojoval faul, Jablonec zkouší závěrečný nápor.

87
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Martin Pospíšil, přichází Mirzad Mehanovič.

87
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Martin Fillo, přichází Roman Potočný.

87
    Jablonec už otevírá obranu a domácí se dostávají do zajímavých brejků.

86
    Žlutou kartu dostává Stanislav Tecl (FK Jablonec).

85
    Rohový kop pro Teplice.

84
    Krob kroutil míč rovnou do branky. Za čáru pak gólmana i s míčem natlačil Vachoušek, ale sudí pochopitelně píská útočný faul domácích.

83
    Fillo utekl Hybšovi a nyní domácí budou zahrávat zajímavou standardku.

82
    Žlutou kartu dostává Matěj Hybš (FK Jablonec).

81
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Ondřej Mihálik, přichází Michal Trávník.

81
    Teplice roh ubránily, ale hosté zůstávají na míči.

80
    Jablonec zvyšuje aktivitu a nyní vybojoval rohový kop.

78
    Nyní bojoval Jablonec před Grigarovou brankou, ale následně byl Pospíšil v ofsajdu.