Chaves – Marítimo 0:0 (kon.) | Nacional – Estoril 0:1 (kon.) | Boavista – Sporting 0:1 (kon.)
Belenenses – Porto 0:0 (kon.)
GD Chaves
0:0 (0:0)
CS Marítimo
Sobota 26.11.2016, 12:45 • Estadio Municipal de Chaves • Portugalská Primeira Liga • 11. kolo

Z tohoto přenosu je to všechno, díky za pozornost, hezký zbytek prvního adventního víkendu. (14:50:02)

Mluvit se určitě bude o málo vídaném zkratu Martinse, jeho dvě žluté karty ve dvou minutách Chaves znatelně oslabily. Především druhé napomínání za simulování bylo hodně zbytečné a domácí se od té doby museli zaměřit především na obranu.

Marítimo ale kromě jedné stiuace nijak zvlášť nebezpečné nebylo, remíza je vzhledem k průběhu utkání spravedlivá. Pro Chaves je už třetí v řadě a celkově šestá, Marítimo remizovalo letos teprve podruhé.

Oba týmy zůstanou v horní polovině tabulky.

Marítimo nedokázalo ve druhém poločase využít výhodu jednoho hráče a utkání tím pádem končí bezgólovou remízou. Nutno říct, že jsme sledovali spíš podprůměrný zápas, oba týmy se trápily ve finální fázi.

Nejnadějnější situaci Chavesu zastavil Battagliův ofsajd, Marítimo mělo dvě dobré šance, jednou musela Ricardovi pomoct tyč. Jinak se ale hrálo spíš ve středu hřiště a diváci mnoho šancí neviděli.

90+3

90+3
    Dalekonosná střela Ghazaryana letí nad.

90+2
    Marítimo je u míče, šanci na rozhodnutí zápasu si ale vypracovat nedokáže.

90
    Sudí nastavuje tři minuty.

90
    Hosté chtějí vyhrát a snaží se útočit, čímž v jejich obraně vznikají okénka. Chaves ale opět nezvládá finální řešení brejků.

89
    Rychlý brejk Chavesu, Paulinho chtěl přehodit Gottardiho, bránu ale netrefil.

86
    Poslední střídání hostů, Brita, který se vůbec neprosadil, střídá Xavier.

86
    Slibně vypadající kombinace Marítima skončila přihrávkou do ofsajdu.

84
    Je znát, že domácí už nikam nepospíchají, remíza by pro ně vzhledem k průběhu zápasu patrně byla přijatelná.
    83. Patraova střela minula bránu zhruba o metr.

83
    Teď aktivně napadal Willian a vybojoval míč pro Patraa, jeho prudká střela těsně zpoza vápna ale bránu minula.

81
    Nadějně vypadající protiútok Chavesu zastavila nepřesná finální přihrávka. Na tu dnes koneckonců doplácí oba týmy.

80
    Zápas skončil pro Bragu, zahraje si Patrao.

78
    Obraz hry je ve druhé půli stále stejný, Marítimo drží míč a Chaves se brání. Kromě akce, která skončila střelou do tyče, však hosté žádnou výraznou gólovou šanci neměli.

76
    Po centru ze strany se hráči Marítima dožadovali penalty za ruku, sudí Pinherio jejich názor ale nesdílí.

75
    Paulinhův prodloužený centr s přehledem sebral Gottardi.

Matěj Karmazín

Branky:

Karty:   20. Braga (CVS), 47. Martins (CVS), 52. Paulinho (CVS) – 55. Deyvison (MAO), 72. Sen (MAO)   48. Martins (CVS)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 5:10. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 21:13.
    GD Chaves: Ricardo – Paulinho, Ponck, Freire, Nelson (C) – Assis, Battaglia, Braga (80. Patrao) – Perdigao (57. Fall), Willian, Martins
    Náhradníci: Filipe – Fall, Patrao, Petrovic, Queiros, Santos, Vukcevic

CS Marítimo: Gottardi – Patrick, Mauricio, Deyvison (67. Esquerdinha), Melo da Silva – Fransergio (C), Sen, Ghazaryan – Costa, Bessa (61. Diawara), Brito (86. Xavier)
    Náhradníci: Charles – Cleber, Diawara, Djousse, Esquerdinha, Nepomuceno, Xavier

Rozhodčí: Pinheiro – Moniz, Cabral