Příbram – Teplice 3:2 (kon.) | Opava – Slovácko 1:1 (2:4 po pen.) | Olomouc – Hlučín 2:1 (kon.)
Plzeň – Č. Budějovice 2:1 (kon.) | Zlín – Hr. Králové 0:0 (8:7 po pen.) | Jihlava – Karviná 1:3 (kon.)
Pardubice – Brno 5:2 (kon.) | Ostrava – Slavia 3:2 (kon.)
SK Sigma Olomouc
2:1 (1:1)
FC Hlučín
Sobota 26.11.2016, 11:00 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Celostátní liga staršího dorostu • 16. kolo

90
    Konec zápasu. (13:00:27)

87
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Baďura, přichází Al Kuhaly.

86
    Žlutou kartu dostává Zifčák (SK Sigma Olomouc).

85
    Žlutou kartu dostává Holiš (FC Hlučín).

83
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Brázdil, přichází Kamas.
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Lubovský, přichází Bílý.

75
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Zmrzlý, přichází Galus.
    57. ZMRZLÝ - 2:1

57
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí využili standartku ke vstřelení vedoucího gólu. Na centr si naběhl ONDŘEJ ZMRZLÝ a hlavou poslal míč přesně do sítě!

57
    Žlutou kartu dostává Macík (FC Hlučín).

53
    Žlutou kartu dostává Zima (FC Hlučín).

49
    Velkou smůlu měl domácí Zifčák! Nejdříve totiž nastřelil jednu tyčku, následně hlavičkoval do druhé tyče!

46
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Sivoň, přichází Zima.

46

Sigma měla během prvního poločasu více ze hry, ale šance nedokázala proměnit. Hosté poctivě brání a v závěru poločasu pak také zahrozili, olomoucká si ale poradila, a tak je stav nerozhodný 1:1.

45
    7. BERNATÍK - 1:1

7
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Ještě neuběhlo ani deset minut a je srovnáno! DAVID BERNATÍK využil špatné přihrávky olomouckého obránce a z dobré pozice vyrovnává!
    3. MATOUŠEK - 1:0