Burnley – Manchester City 1:2 (kon.) | Hull City – West Brom 1:1 (kon.) | Leicester – Middlesbrough 2:2 (kon.)
Liverpool – Sunderland 2:0 (kon.) | Swansea – Crystal Palace 5:4 (kon.) | Chelsea – Tottenham 2:1 (kon.)
Liverpool FC
2:0 (0:0)
Sunderland AFC
Sobota 26.11.2016, 16:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 13. kolo

Liverpool nakonec zúročil svou převahu a ve druhém poločase dvakrát dostal míč za Jordana Pickforda. Vítěznou branku vstřelil střídající Divock Origi, pojistku pak přidal v posledních minutách utkání z pokutového kopu James Milner. Liverpool se tak drží na čele Premier League, z toho jej ale může sesadit Chelsea, jejíž zápas začíná za méně než čtyřicet minut a vy jej samozřejmě budete moci sledovat na Onlajnech! Já vám děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:54:58)

Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 20:5. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 0:1.

90+4

90+3
    Pro Bena Woodburna je to dovršení skvělého roku, během nějž nastupoval často proti o rok či dva starším protihráčům a vyprofiloval se v jednu z největších nadějí týmu z Merseyside.

90+2
    Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Georginio Wijnaldum, přichází Ben Woodburn.

90+2
    Domácí ještě dají příležitost mladému nadějnému Woodburnovi.
    90+1. James MILNER - 2:0

90+1
    Liverpool právě vstřelil branku!
    Je to tady! JAMES MILNER proměnil pokutový kop a dává tak Sunderlandu gól za pátý klub ve své kariéře, čímž se v této statistice dotáhl na Emileho Heskeyho. Milner proti Black Cats skóroval za Aston Villu, Newcastle, Leeds a Manchester City.
    90. Penaltový zákrok N'Donga na Maného.

90
    Mané unikl Denayerovi, v šestnáctce si chtěl obhodit N'Donga, ten ale unikajícího protihráče poslal k zemi a je z toho pokutový kop pro Liverpool!

89
    S van Aanholtovým nákopem od půlící čáry si ale Reds poradili.

89
    Sunderland dostává po faulu na van Aanholta možnost přenést hru na soupeřovu polovinu.

88
    Po rohovém kopu se Liverpool dostal zpátky ke své brance.

87
    Jürgen Klopp se pravděpodobně obává o zdraví Roberta Firmina a na poslední minuty jej nahrazuje Lucasem Leivou.

86
    Can táhl rychlý brejk Liverpoolu, nachystal si míč na střelu, tu ale na rohový kop srazil van Aanholt.

86
    Za domácí se do hry chystá Lucas Leiva.

85
    Teď se zase hodně zlobil Sunderland, protože se domníval, že Anichebemu byl špatně odpískán faul.

84
    Can se obtočil kolem N'Donga, nicméně poté nedokázal vystřelit a jeho přihrávka do šestnáctky na Firmina skončila odkopem od Pickfordovy branky.