Burnley – Manchester City 1:2 (kon.) | Hull City – West Brom 1:1 (kon.) | Leicester – Middlesbrough 2:2 (kon.)
Liverpool – Sunderland 2:0 (kon.) | Swansea – Crystal Palace 5:4 (kon.) | Chelsea – Tottenham 2:1 (kon.)
Hull City AFC
1:1 (0:1)
West Bromwich Albion
Sobota 26.11.2016, 16:00 • KCOM Stadium (Hull) • Anglická Premier League • 13. kolo

Je dobojováno. Fotbalisté Hullu sice v důležitém souobji na tři body nedosáhli, ovšem vzhledem k průběhu určitě budou brát i remízu 1:1. Hosté se dostali do vedení deset minut před přestávkou, domácí Hull srovnal zhruba dvacet minut před koncem. Já se tímto s Vámi loučím a přeji Vám hezký zbytek dnešního dne. (18:00:53)

Zákroky brankářů:

David Marshall – 1
    Ben Foster – 3

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 10:11. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 7:10.
    Dnešní zápas svého vítěze nepoznal.

90+5

90+4
    Rozhodnout mohl Rondón, ten ale po pasu z levé strany hlavičkuje hodně nepřesně.

90+4
    Už se asi nic nestane, domácí odkopávají míč směrem k půlící čáře.

90+3
    Máme tu poslední střídání tohoto utkání, ze hřiště odchází Tymon a nahrazuje ho Robertson.

90+2
    Domácí se nyní snaží hlavně bránit, hosté napadají na útočné polovině.

90+1
    Albion stále pokračuje v tlaku a snaží se tento duel rozhodnout v samém závěru.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

89
    Do konce utkání nechybí mnoho a nyní jsou mírně aktivnější hosté.

88
    Podruhé střídají domácí, Henriksena nahrazuje Meyler.

87
    Po následném rohovém kopu se Hull bez problémů ubránil.
    86. O osudu tohoto duelu mohl rozhodnut Chadli, jeho přímý volný kop skvěle odvrátil brankář Marshall.

86
    K němu se postavil Chadli a mířil skvěle pod horní tyčku, nicméně gólman Marshall fantatsickým zákrokem odvrátil míč na rohový kop!

85
    Faulu se dopustil Dawson, který si přidržel Rondóna a hosté budou zahrávat přímý volný kop z nadějné pozice.

84
    Po centru McCleana z levé strany hlavičkoval z osmi metrů nově příchozí Robson-Kanu, ale branku netrefil o několik metrů.