Litoměřice – Frýdek-M. 0:1 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 3:2 (po pr.) | Přerov – Most 4:0 (kon.)
Prostějov – Třebíč 7:3 (kon.) | Motor ČB – Jihlava 1:2 (kon.) | Benátky n/J – Slavia 3:6 (kon.)
Havířov – Kladno 1:2 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
7:3 (3:0, 2:1, 2:2)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 26.11.2016, 17:00 • Zimní stadion Prostějov • Chance liga • 28. kolo

40:13
    Jan Zdráhal dostal menší trest a na dvě minuty usedl na trestnou lavici za nedovolené bránění. Aleš Holík zůstal po Zdráhalově faulu v pravém rohu obranného pásma ležet na hrací ploše, jeho protihráč se k němu ale klekl, aby se mu sportovně umluvil. Takové gesto se moc nevidí.

35:22
    Richard Kristl dostal menší trest za držení protihráče a na dvě minuty usedl na trestnou lavici.

29:18
    Patrik Koch dostal menší trest za nedovolené bránění a Jestřábi mají k dispozici třetí přesilovou hru.

25:53
    Tomáš Kvapil zezadu zahákoval unikajícího Petra Mrázka, který se snažil v blízkosti levé tyče zakončit, a hlavní rozhodčí René Trombík nařídil trestné střílení!

23:33
    Vojtěch Zadražil dostal o osm sekund později taktéž dvouminutový trest za sekání, a to znamená jediné – Třebíč si zahraje přesilovou hru 5 na 3!

23:25
    Lukáš Luňák dnes zaznamenal dva kanadské body za gól a asistenci a nyní dostal menší trest za sekání.

18:38
    Roman Erat po předchozí střele a dobré šanci fauloval a za napadení byl vyloučen na dvě minuty.

13:03
    Ondřej Fiala přidržel svému protihráči hokejku a také Třebíč si během první třetiny vyzkouší přesilovou hru.

2:12
    Václav Čejka byl vyloučen za nedovolené bránění a Jestřábi si po necelých třech minutách zahrají první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 3. Venkrbec (Martin Novák, A. Holík), 4. Švec (Hozák), 17. Luňák (Žálčík), 21. Rudovský (Martin Novák, Luňák), 33. Fiala (Hozák, Švec), 54. Švec (Hozák, Fiala), 56. Šlahař (L. Krejčík, Augustin) – 39. Koch (R. Erat, Dolníček), 45. R. Erat (Mrázek), 60. Mrázek (Niko, Dolníček)

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Kantor) – A. Holík (A), Kaluža, V. Zadražil, T. Kvapil, Grebeňuk, Protivný – Martin Novák, Moskal (A), Žálčík – Luňák, Venkrbec (C), Rudovský – Augustin, Šlahař, L. Krejčík – Fiala, Hozák, Švec – Zabloudil.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (21. Do. Svoboda) – J. Zdráhal (A), Niko, Bartejs, Koch, Čejka, Lojek, Blaha – R. Erat (A), Dolníček (C), Kristl – Kusko, R. Zohorna, Mrázek – Huňa, Raška, Psota – Malec, Milfait, T. Havránek.

Rozhodčí: René Trombík. Čároví: Radim Adamec, Marian Poruba