Arouca – FC Ferreira 1:0 (kon.) | Benfica – Moreirense 3:0 (kon.) | Tondela – Guimarães 2:1 (kon.)
FC Arouca
1:0 (1:0)
FC Paços Ferreira
Neděle 27.11.2016, 17:00 • Estádio Municipal de Arouca, Arouca (kapacita: 7.000 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 11. kolo

Domácí celek vyhrává tento zápas díky brance ze šesté minuty. Arouca hrála výborně takticky, zápas kontrolovala a zaslouženě vyhrála. (20:56:17)

90+4

90+4
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Jorge Intima, přichází Gegé.

90+3
    Žlutou kartu dostává Rafael Bracali (FC Arouca).

90+2
    Pedriňo rozehrával rohový kop, do zakončení se probojoval Vieira, jehož rána končí výrazně mimo branku. Dost možná poslední šance hostů na vyrovnání.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby, uvidíme, kolik minut rozhodčí nastaví.

88
    Volný kop rozehrával domácí Basto. Rozhodl se pro centr, který byl ovšem nepřesný.

87
    V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí kontrolují hru.

85
    Žlutou kartu dostává BaixiŇo (FC Paços Ferreira).

85
    Góis rozehrával rohový kop, ale do zakončení se on ani jeho spoluhráči nedostali.

83
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Walter González, přichází Basto.

82
    Rohový kop rozehrával hostující Minhoca. Následně se jeden z jeho spoluhráčů dostal ke střele. Míč končí vysoko nad brankou.

80
    Deset minut zbývá do konce druhého poločasu, hostující celek už mnoho času na vyrovnání nemá.

79
    Ferreira má míč ve své moci na polovině hrací plochy. Před branku se nemůže dostat.

77
    Střelecké šance k vidění nejsou, sledujeme klidný fotbal. Hostující celek se nemůže propracovat do zakončení.

74
    Arouca hraje velmi dobře, nevypouští ani jeden osobní souboj. Hosté to budou mít v závěru zápasu těžké.

73
    FC Paços Ferreira má posledních přibližně dvacet minut na pokus o vyrovnání. Domácí ale soupeře do ničeho nepouští.

71
    Pomalu ale jistě se dostáváme do finální fáze zápasu. Domácí fotbalisté hrají velmi dobře takticky a hájí jednobrankové vedení.

69
    Hostující Minhoca se probojoval do zakončení, ale jeho rána minula branku o pořádný kus.

69
    Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Gleison Moreira, přichází Ivo Rodrigues.

69
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Artur, přichází Rafael Crivellaro.

68
    Nyní jsme svědky velmi klidné pasáže. Ani jeden celek se nikam nežene. Střeleckých pozic je k vidění velmi málo.

66
    Volný přímý kop měli k dispozici hosté z Ferreiry. Míč si srovnal Pedriňo, jehož rána končí výrazně nad brankou.

64
    Žlutou kartu dostává Jubal (FC Arouca).

64
    Pedriňo se pokoušel probojovat do zakončení, ale nepodařilo se mu to.

62
    Sledujeme hru na polovině trávníku, ani jeden celek se nikam nežene.

61
    Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Osei, přichází Ricardo Valente.

59
    Góis se pokoušel s míčem před brankou něco vymyslet. Míč mu však odskočil od nohy.

58
    Arouca má hru pod kontrolou, nikam se nežene, hraje hodně defenzivě, nedává soupeři mnoho prostoru.

56
    Ricardo vybojoval pro svůj tým volný kop. Jeho spoluhráči se do střelecké pozice neprobojovali.

53
    Domácí celek pokračuje ve své aktivní hře. Míč přímo před branku dostal Walter González, který nepochopitelně netrefil.

51
    Poprvé ve druhém poločase musel brankář Rafael Bracali zasahovat. Hlavička Santose byla pro něho snadnou prací.

49
    Hostující Santos měl k dispozici volný kop. Jeho pokus o střelu branku neohrozil.

48
    Úvod druhého poločasu znovu přináší aktivní hru domácího celku. Hosté se naopak musí bránit.

46
    Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Mateus da Silva, přichází Minhoca.

46

První poločas přinesl aktivní hru domácího celku, který se v šesté minutě po pěkné akci dostal do vedení. Hostům nelze upřít snahu, zatím ale marně hledají recept na obranné řady domácích.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45+1
    Nastavovat se bude jedna minuta.

45
    Domácí se pokoušeli po velkém kopu dostat do lepší střelecké pozice, ale marně.

43
    Z přímého kopu se pokoušel ohrozit branku Pedriňo. Jeho rána končí výrazně mimo. Následovaz bude dlouhý odkop Rafaela Bracaliho.

42
    V poklidném tempu se dohrává první poločas, domácí vedouce o jednu branku kontrolují hru a jsou lepším týmem.

40
    Na polovině hrací plochy se dva fotbalisté srazili. Vypadá to, že jsou oba v pořádku.

38
    Domácí obrana měla výraznější problémy, míč končí v zámezí, následovat bude rohový kop. Míč do hry uvedl Pedriňo, jeho centr nebude ozdobou tohoto klání.

36
    Mnoho zajímavých momentů k vidění není. Hra se hodně uklidnila, zdaleka hráči tolik nafaulují.

33
    Jeden z hráčů FC Paços Ferreira byl chycen v ofsajdovém postavení.

33
    Sledujeme fotbal plný nepřesností na obou stranách. Zejména pak v zakončení. Domácí sice vedou o jednu branku, ale další střely byly mimo bránu.

31
    Do zakončení se dostal také hostující Baixiňo, ale ani on netrefil branku.

30
    Domácí Mateus se probojoval do zakončení, branku ovšem trefit nedokázal.

30
    Do velké šance se dostali hosté. Domácí propadli, ale Artur na poslední chvíli odkopl míč od své branky.

29
    Momentálně sledujeme klidnější pasáž zápasu, domácí pokračují v aktivní hře. Hostující celek se zatím může spolehnout na defenzivní činnost.

26
    Další rohový kop pro domácí. Rozehrával ho Nelsinho. Následně se do šance dostal někdo z jeho spoluhráčů, ale brankář Defendi si dokázal poradit.

24
    Žlutou kartu dostává Mateus da Silva (FC Paços Ferreira).

23
    Tlak domácích zakončil tvrdou střelou Walter González. Jeho rána jen o malý kousek končí mimo branku.

22
    André Santos vybojoval pro domácí rohový kop. Rozehrával ho Jubal, jehož centr před branku se vůbec nepovedl. Následně obrana Paçosu dostala hru z bezprostřední blízkosti branky.

20
    Brankář Defendi od své branky rozehrál dlouhým výkopem až za půlící čáru.

19
    Domácí fotbalisté mají více ze hry, jsou aktivnější. Snadno se dostávají na útočnou polovinu, kde kombinují. Do zakončení se Arouca zatím dostat nedokázala.

17
    Volný kop mají k dispozici hráči Ferriry. Míč do hry uvedl Gleison Moreira. Nedokázal vymyslet lepší centr. Obrana domácích s klidem odvrátila.

15
    Po delší době hry na polovině hrací plochy se domácí Nelsiňo pokoušel dostat do zajímavé střelecké pozice, byl ale chycen v postavení mimo hru.

13
    Domácí Walter González se po pěkné samostatné akci dostal do zakončení, ale jeho rána byla zblokovaná Ricardem.

12
    Domácí Jubal měl k dispozici volný kop, rozhodl se pro centr. Míč směřující před branku dokázali obránci hostů odhlavičkovat pryč.

11
    Osobních soubojů začíná přibývat. Rozhodčí zatím kartu vytahovat nemusel, ale některé zákroky jsou na hraně pravidel.

8
    Domácí fotbalisté i fanoušci jsou v dobré náladě. Arouca hraje v úvodu zápasu velmi aktivně, hosté se musí bránit.
    6. Jorge INTIMA - 1:0

6
    Arouca právě vstřelila branku!
    Domácí fotbalisté se dostávají do vedení. Na konci pěkné kombinace byl JORGE INTIMA, který jen doklepl míč do branky.Asistence: Walter González.

5
    Do šance se dostal hostující Pedriňo, ale jeho hlavička branku domácích výrazněji neohrozila.

3
    Domácí tým má k dispozici volný kop, Nuno Coelho hledal centrem spoluhráče, ale marně.

3
    Arouca hraje aktivněji, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Hostující obrana zatím je pozorná.

1
    Sledujeme klidný začátek zápasu, ani jeden tým se nikam nežene. U míče jsou domácí na své polovině.

1

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Domácí fotbalisté z posledních pěti zápasů třikrát prohráli, nestačili na Real SC 0:1, FC Porto 0:3 a Sporting 0:3. Vyhráli nad Cova de Piedade 2:1 a nad Maritimoem 1:0.

Dovolte mi, abych popřál všem fanynkám a fanouškům co nejlepší sportovní zážitek. V tomto zápase proti sobě nastoupí FC Arouca–FC Paços Ferreira.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.